PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mini super max

cafi
29.08.2016, 21:56
bir hafta kadar önce arkadaşıma mini super max cihazı aldım kanal listesine girince ekran çözünürlüğü büyüyor bir

süre sonra da kendine geliyor tango yazılmı oluyormuş fakat orjinal kumandası çalışmıyormuş tango kumandası oluyormuş

+yotube aktif değli bu uydu alıcını kulanan varmı
not:tango yazılımı yükledilten sonra ekran çözülürlüğü ve yotube sorunu düzeliyormu kulanıcı yorumlarını bekliyorum

cafi
30.08.2016, 12:42
bu cihazı kulanıp tangoya dönüştüren varmı arkadaşlar

cafi
31.08.2016, 11:59
arkadaşlar bu cihazı kulanan yokmu garanti belgesi next olarak veriliyor

cafi
27.10.2016, 22:28
bahsetiğim sorundan bu gün arkadaşın cihazına next tango yazılımı atım cihaz tangoya dönüştü kumandası işlev dışı kaldı tango kumandası ile çalışıyor

erdinç
27.10.2016, 22:56
cafi ustam eline sağlık orenmek istedim aşadaki cihazların hangisine ve hangi tarihli versiyon yuklediniz
sorma sebebim tango bile kendi yazılımlarnda sorun cıkarıyor. saygılar
SUPERMAX MİNİ HD
SUPERMAX MİNİ PLUS

cafi
28.10.2016, 01:24
cafi ustam eline sağlık orenmek istedim aşadaki cihazların hangisine ve hangi tarihli versiyon yuklediniz
sorma sebebim tango bile kendi yazılımlarnda sorun cıkarıyor. saygılar
SUPERMAX MİNİ HD
SUPERMAX MİNİ PLUS
plus değil SUPERMAX MİNİ HD bu cihaz uyducu arkadaş bize yanlışlıkla plus kumandası verdi işlev görmeyince plus olmayanı denedi ok
supermax mini yazıyordu hd kısmına çok dikkat etmedim hd kanalları açtığına göre SUPERMAX MİNİ HD dir buradaki yazılımı atım
cihazı alırken uyducu arkadaş buna tango yazılımı oluyor garanti belgesi next onaylı dedi

erdinç
28.10.2016, 11:51
cafi verdiyin bilgiler için teşekkürler.

cafi
02.08.2017, 01:27
tangoya dönüştürüğüm cihaza bu gün son yazılımı + oluşturduğum iptv dosyasını yükledim fakat tangoda iptv bölümünü bulamadım bildiğiniz gibi amigoda multimedyada bazı modellerde eğlence 2000 hd de zaten kumandada iptv var tangoda iptv ye nereden ulaşılıyor bulamadım

cihazda vod hava durumu haber ve saire var bunların içinde iptv yok
not cihaz plus değil

cafi
02.08.2017, 23:36
arkadaşlar forumda tango kulanıp soruma cevap vericek kimse yokmu

memoli1478
03.08.2017, 00:18
yöneticiler izin verirse sana bunu orginal kumanda ekleyebilirim

cafi
03.08.2017, 00:33
sağ ol memoli üstadım mini super max tan tangoya dünüştürünce tango kumandası ile sorunu çözdük işin ilginç yanı bu cihazda iptv var biliyorum eskiden next cihazlara iptv dosyası yapıyordum buradan biliyorum benim sorunum arkadaşımın cihazında iptv bölümünü bulamadım örneğin amigoda multimedya bölümünde iptv var +iptv tuşu mevcut soran arkadaş olsa bilgi vericeğiz forumda mutlaka bir çok tango kulanıcısı var bir ALLAH,ın kulu ben tango iptv ye buradan ulaşıyorum yazmadı:kasi:

memoli1478
03.08.2017, 00:38
bekle mutlaka yazarlar

erdinç
03.08.2017, 00:48
cafi bu şekilde olması lazım bir dene
menü
gereçler

internet uygulamaları
ip

bildiyim kadarıyla cihaz kapatıp tekrar açtında ip listesi siliniyor

cafi
03.08.2017, 00:58
bu bölüme internet uygulamaları dün yazılımdan sonra girdim hava durumu vod şu anda aklıma gelmiyor bu gibi uygulamalar var iptv yok forumda biraz araştırdım önceki yazılımlardan birinde arkadaşımız yazılımdan sonra iptv bölümünün kaltığını yazmış acaba böyle bir sorunmu var birde bu bilgiye ulaştım
MENÜ+GEREÇLER+İNTERNET UYGULAMALARI+NETLİNK
yarın deniyeyim

memoli1478
03.08.2017, 22:02
Cıhaza baktınmı çağı kardes

cafi
03.08.2017, 22:03
sonunda iptv bölümünü buldum
MENÜ+GEREÇLER+İNTERNET UYGULAMALARI+NETLİNK

netlink olan yeri okeyleyince iptv ye ulaşılıyor