PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EPG Sorunu Cool minix

SaDRaZAMm
29.11.2016, 16:21
selamlar değerli forumdaslar

Cool cihazımda özellikle atv grubu kanallarının epg'leri gün ortasında (bugünkü) epg bilgileri ekrandan gidiyor ; detaya girdiğimde ertesi günkü bilgi var ama bugün kü bilgi yok :ambivalence: nadirende bi bakmışın geliyor ama genellikle tekrarlıyor bu durumu ; diğer kanal d , ntv vb de bu skıntı yok. bilgisi olan var ı acaba?

f12
29.11.2016, 16:36
Bu sorun yaz saati uygulamasından kaynaklanıyor saat bir saat geri gösterdiği için epgden tam bilgi alınamıyor yazılım ile düzeltilmesi gerekiyor gerekli yerlere bildirelim.

elcondor
29.11.2016, 17:51
hazır minix cool konusu açılmışken araya bir soru sıkıştırsam ayıp olmaz sanırım, şimdi basit bir soru için yeni konu açmayım..

Minix HD Cool cihazında TKGS açma / kapatma ile alakalı bir bölüm varmıydı hatırlayamadım şimdi, kısaca yazarsanız memnun olurum. Kullanma kılavuzunda göremedim, cihaz tvye bağlı değil o yüzden inceleme fırsatım da yok.

f12
29.11.2016, 19:17
hazır minix cool konusu açılmışken araya bir soru sıkıştırsam ayıp olmaz sanırım, şimdi basit bir soru için yeni konu açmayım..

Minix HD Cool cihazında TKGS açma / kapatma ile alakalı bir bölüm varmıydı hatırlayamadım şimdi, kısaca yazarsanız memnun olurum. Kullanma kılavuzunda göremedim, cihaz tvye bağlı değil o yüzden inceleme fırsatım da yok.

Cool serisinde tkgs özelliği mevcut değil