Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000 CX HD 19.03.2013 Tarihli Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
NextStar YE-18000 CX HD 19.03.2013 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
  • Uydu / TP Listesi güncellendi.
  • Kanal Listesi güncellendi.
  • Youtube düzeltildi.
  • Kanal taşıma düzeltildi.

korkmazay

0
Üye
7 Mar 2013
1
0
1
Yeni güncellemeyi kurdum, ancak kumandada ok/list tuşuna basınca iki liste halinde ekranı kaplayan kanal listesi gitmiş sadece yan tarafta açılan tek sıra liste geliyor. önceki daha kullanışlı idi kanalları daha güzel görüyorduk...Mümkünse tekrar eklenirse iyi olur. Bir de favori kanalları kaydetme yani güncelleme yapılınca tekrar aynı favori kanalları yükleme gibi bir şansımız var mı? (Cihazım next ye-18000 hd cx ) saygılar....

Son düzenleme:

Disection

0
Üye
12 Mar 2013
11
1
3
ben cihazı dün aldım baktım emuyu(idman azeribaijanı) çözemedim güncelleyeyim dedim. orjinal yazılımındaki arayüz maviyken bu yeni yazılımın arayüzü siyah:)/ göze mavi daha iyi geliyordu)

ayrıca orjinal yazılımında kanal arama çok menülüydü . tp listesi falan hep ayrı menü üstünden yapılıyordu bu yeni yazılımında tek menüsadece kurulum var ancak onun içine girip transporderı seçip ancak renk tuşlarına basınca o zaman tp arama(el ile arama) yapabiliyorsunuz. orasıda biraz kötü olmuş.

Geri kalan fonksiyonların çoğu aynı. ben özellikle liste düzenleme düzenlenir diye umuyordum. bu orjinal yazılımında da bu yeni yazılımında da kanal taşıma silme falan biraz uyuz(evde bir tane de next 2000 fta var en azından ona göre)

krsl.61

0
Üye
13 Eyl 2012
1
1
3
kumandada ok/list tuşuna basınca iki liste halinde ekranı kaplayan kanal listesi gitmemiş zoom tuşuna basınca çift oluyor..next 18000HD

Son düzenleme:

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Wifi bağlantısı

İki adet next minix mavi ve next 18000hdcx makinam var verilen yeni yazılımları yüklediğim halde RALİNK 5370 bağlantı zaman aşımı deyip bağlanmıyor bağlanabilen veya yöntemini bilen arkadaşlar varmı acaba birde bazı arkadaşlar (Tp-link TL-WN727N 150M Lan Usb Wireless Adaptör) den bahsediyorlar bunu alsak bağlanabilirmiyiz yeni yazılımı o kadar bekledik neden bağlanamıyoruz nedir bu nextten çektiğimiz gına geldi resmen ayıplı mal bunlar alsınlar cihazlarını versinler paramızı arkadaş yeter artık.

euerhanunal

0
Üye
4 Eki 2012
4
0
1
yeni yazılımla birlikte wifi de bağlantı kopma sorunu aşırı derecede fazlalaştı bir bağlanıyor bir kopuyor ne yaptıysam olmadı. Her yeni yazılım bir sorunu düzeltirken yeni bir soruna neden oluyor.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
bu yazılımıyüklediğimizde kanal listemiz değişiyormu.yoksa yedekleyip öylemi yazılımı yükleyelim???

Menü - USB'den güncelleme Güncelleme -kısmına gelip güncelleme modunu ''main code'' (yazılım) olarak seçin bu şeçenek ile cihazlarına sadece güncel yazılımı yüklemiş olurlar mevcut kanal bilgileri,gücel kéyler vs..silinmez....

not: karbon ustamdan alıntıdır sağolsun...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...