Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

wifi sorunu

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Yeni yazılımı tüklemiştim. Ancak sürekli bağlantı kopuyordu. Bendewifi cihaını yerinden çıkarınca cihaz resetlendi. Yeniden açılınca cihaz wiffi aletini görmüyor. Normalde cihaz çalışıyor. Menü aktif oluyor. Sorun neden kaynaklNıyor....fikri olan varmı

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
ilk çıkan yazılımla idare etmeye çalışın bende de yenı yazılım sorun verdı ılk fabrıka yazılımıyla devam edıyorum ama wifi ya gormuyor ya baglantı zaman aşımı dıyor inş yakında wifi bağlantı sorunu dızeltılmış bır yazılım çıkarırlar (minix hd black)

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
ilk çıkan yazılımla idare etmeye çalışın bende de yenı yazılım sorun verdı ılk fabrıka yazılımıyla devam edıyorum ama wifi ya gormuyor ya baglantı zaman aşımı dıyor inş yakında wifi bağlantı sorunu dızeltılmış bır yazılım çıkarırlar (minix hd black)

wifi bağlantıda en başarılı yazılım bence 28.12.212 tarihli yazılım. Ancak oda çok sorunlu idi. Bazı sorunları daha sonra düzelgiler. Ancak bu seferde wifi bağlanrısını bozdular. Bekliyoruz bakalım ne zaman düzeltecekler diye. Nextee de mail attım konu ile ilgili...hayırlısı bakalım

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Ben mail atalı 2 ay oldu, talebiniz alınmıştır vs dendi hala cevap yok. Artık sen düşün "muhteşem Next yazılım desteği" geyiğini.
Not: Forumdaki arkadaşlar alınmasın, onlar bize yardımcı olmaya çalışıyor bunu gayet net biliyorum.