Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (BLACK) 03.05.2013 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Sonunda Başa Döndüm

Bu makinenin adam gibi bir firmware sahibi olacağı yok. Yeni yazılımlar da bunu gösteriyor. MAchina 3D ye 10 güncelleme varken bizimkine bir tane geliyor o da beterin beteri.

Bende ilk yazılmı bir deneyim dedim ve ne göreyim; en stabil yazılım buymuş. Bana ne youtube nede başka bir şey lazım. Sadece donup çakılmasın, kanalların sinyali iyi olsun bir de wi-fi sorunsuz bağlansın diyen varsa en iyi yazılım ilk yazılımmış meğerse. Eğer bunun kadar stabil yazılım olmayacaksa varsın kimse yeni firmware yapmasın. Saygılarımla.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Bu yazılım bence iyi. En azından bağlantı sorunu halledildi. Bazı sorunlar var ama onlarda zamanla halledilir. Yinede bu haliylede idare eder. Iptv, youtube ve diğer uygulamalar hem işe yaramıyorlar. Hemde bu cihaza göre değil, freeshare yeterli ama düzgün çalışmak şartıyla, uydu alıcı fena değil. Bazı kanallarda ses sorunu hala devam ediyor. Bu yazılımda lifreli kanal uyarısı gitmiş, şireli kanal uyarı bildirimi çıkmıyor artık

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Tabiki denedim. Şuan bu yazılımı kullanıyorum. Daha iyisi çıkana kadar da bunu kullanırım. Bağlantı şimdiye kadar ki en stabili.IpTv de reset attı. Bir ara bağlantı olduğu halde freshare çalışmıyordu. Yani şifreli kanalları açmıyordu. Birde iptv yi deneyeyim dedim. Bu sırada reset attı. Sorunun iptv de mi bağlantı da mı oldğunu anlayamadım. Bunun haricinde genel itibari ile bağlantı süper.... En azından kopma ve yeniden bağlanma olmuyor. Çekimi iyi %99, ilk bağlantıda zaman aşımı sorunu oluyor. Onuda menüden wifi aygıtını devre dışı bırakıp tekrar aktif edince bağlanıyor. Yinede düzeltilmesi gereken sorunlar var tabi... Iptv, ses sorunu, şifreli kanal uyarısı, menüde bir kaç deişiklik gibi

Son düzenleme:

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Teşekkür ederim. Tam da gecenin üçünde bu mesajı attım ümidim kırıldı diyerek. Sabah bir baktım yeni yazılım. Ne diyeceğimi bilemedim bende.

gokhan53

0
Üye
2 May 2013
12
0
1
arkadaslar bnde de black war wifi baglanmıor hıc bır ısık yanmıor wifiden bana yardımcı olrmsnz

gokhan53

0
Üye
2 May 2013
12
0
1
arkaslr ayrıca ıp tv yukleyemıorm kac kez denedm olmadı nasıl yuklecem hep hata werıor

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Wifi çalışıyor değil mi? Gereçlerden wifi ayarları aktif olması lazım. Aktif se oradan wifiyi kapat yeniden aç böyle yapınca tekrar bağlanmayı dene. Yine bağlanmazsan cihazı aç kapa. Tekrar denw bu şekildd bağlanması lazım. Önce yeni yazılımı yüklemen lazım. 03.05.2013 tarihli yazılımı
Iptv kanal yükleme yardımı formda mevcut onları inceleyebilirsin...

gokhan53

0
Üye
2 May 2013
12
0
1
denendm olmuor 3 gundur denıorm.bılgısayara da kurdm wifi yi kırmızı ısık yanıor yesıl yanmıor nasıl yapcam

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
ya wifi cihazının markası ne? kırmızı ışık cihazın çalıştığına dairdir. Zaman aşımı diyorsa zaten cihaz çalışıyor demektir. o zaman sinyal seviyesi ne alemde? ben Çin malı wifi aygıtı kullanıyorum. seviye %99 larda iyi çalışıyor.

gokhan53

0
Üye
2 May 2013
12
0
1
markası next 2.4 baglandım ama network ayarlarında acık yqapamıorm ve bu yuzden youtube falan gremıorm

gokhan53

0
Üye
2 May 2013
12
0
1
sınyal 99 sewıyesınde modemın yannda duruyor.neywork ayarlarında acık yapamıorm orda ıp adresını falan degstrmem gereklımı

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
DHPC etkin değilse dağıcıda, otomatik İP almayabilir. Sen cihazın ip değerlerini elle girersen daha garanti olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...