Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.648) 23.10.2013 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Machina 3D (V4.648) 23.10.2013 Tarihli Test Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
Kod:
- IPTV TEST YAZILIMIDIR
- I MEDYA BÖLÜMÜNE +18 SERCIVE 1 PLAYBOY VİDEOLARI EKLENDİ. (ŞİFRE 1234)
- MACHİNA PORTAL ARAYÜZ YENİLENDİ

BURADAN İNDİR

doktor;' Alıntı:
kore tatili ve bayram tatili vb biraz ara verdik..tam gaz devam...
bir ara test yazılımı her zamanki gibi ANA yazılım ne zaman diye sormayın..ana yazılım cihazınızdaki yazılım....
i media bölümüne 1 tavşancık eklendi..ıptv den farkı...ıptv de bekleme süresi kadarda videoyu ram a yüklüyor,sizede izlemek kalıyor kategoriler ingilizce olacak bilenler bilmeyenlere anlatır..süre vb yok sömürün..
kaliteler super tabiiki orjinal kaliteler..kayıtçılarada iyi haber ilerki yazılımlarda (bölümler tamlanınca )download edebileceniz üstelik 15 dakkalık filmi 5-6 saniyede..kısacası film oynamaya başladığında down ok olacak..

galiba sabah oturup izlemeye başlasanız 1 haftada anca kategorileri anlarsınız fazlada anlamaya çalışmayın...zararlı...playboy pass 1234

genel yazılım (bug temizleme.vb) biriki gün test süresi sonunda bu bölüm eklenip verilir..iyi seyirler...yazılmda 1-2 yeni bölüm göreceksiniz ingilizce (i medya bölümü türkçe olamıyor) bu bölümler ana yazılımda aktif olacak..

portalda yenileniyor..orayada hareket gelecek...yeni yazılımda yeni arayüzü göreceksiniz portalda ve artık kılavuzlarla bölüm seçebilirsiniz.

@doktor'a Teşekkürler.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
hocam cihaza internetten direk yükleniyormu yazılım elinize saglık

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
kanal yedeyi almiyor yeni yazilimda nede yedeyi geri yuklemiyor eski yazilimada donmuyor error 05 verir donmey istediyinde.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Obur yazilimdada ben hic yedek alamadim nasil yedek almaya calisiyorsun bi kontrol edelim

selin123

0
Özel Üye
7 Tem 2013
464
1,025
93
ORHANGAZİ-BURSA
merhaba;
uydu cihazım next 18500 + plus hd
astra 19 derece uydu kanalları mdaha önce gösteriyordu fakat epey zamandan beri şifreli kanalların çoğu açılmıyor,nasıl çözüm bulabailiriz buna ait yazılım varmı acaba.
mustafa öztürk
orhangazi

Artvinlixxx

0
Üye
21 Eyl 2013
1
0
1
iyi akşamlar diliyorum, yeni test yazılımı atmaya çalıştım ancak yazılım yüklenmedi, yarım saat sonra USB'yi çıkardım cihaz halen yüklemeye çalışıyor ve açılmadı, test yazılımda bir problem olduğunu düşünüyorum, cihazı nasıl resetleyebilirim, selamlar

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA

atom4141

0
Üye
27 Ara 2011
12
0
1
Kocaeli
doktor hocam emegineze saglık playtürklere bakdım süper çalışıyor ve çok hızlı yüklüyor kanalı bir sonraki yazılımı bekliyoruz free server bölümü kapalı acık şeklinde yapabilsek dahada süper olacak saygılarımla

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
doktor hocam emegineze saglık playtürklere bakdım süper çalışıyor ve çok hızlı yüklüyor kanalı bir sonraki yazılımı bekliyoruz free server bölümü kapalı acık şeklinde yapabilsek dahada süper olacak saygılarımla

Yazılım ulaşır ulaşmaz sunumu yapılacaktır.

ykazi

0
Üye
23 Haz 2012
13
0
1
Son iki guncelemeyi yaptim cihaz donmaya basladi sizlerde de oluyormu cozum buldunuzmu olduysa yazarsaniz sevinirim.Doktorun ellerine saglik.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
arkadaşlar donma sebebi kablo rg6 u 6 ile degiştirin lnb ye elektırık tam gelmiyor önemli anında keser U6 DAN AŞA KABLOYU SEVMİYOR KOLAY GELSİN

vezir55

0
Üye
13 Eki 2013
13
0
1
trtweb gibi sitelerde flash player sorun veriyor yeni yazılımlarla giderilme ihtimali varsa hocalarımızdan rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...