Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler

Boot Modunda Yazılım Yükleme :

Son günlerde bu konudaki sorunlar nedeniyle yeni bir başlık açmayı uygun buldum.

Cihazın yazılım yüklemesi sırasında kesinti vb. durumlarda açılmaması durumunda İlk önce BOŞ bir USB belleği FAT32 olarak biçimlendirip indirdiğiniz yazılım dosyasını

Yazılım dosyasının ismi rom.bin olarak değiştirilip USB belleğe kopyalandıktan sonra, USB bellek cihaza takılıp enerji verilir ve kumandadan OK tuşuna üstüste bir kaç kez basılırsa yazılım güncelleme işlemi boot modunda yapılabilir.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ürün otomatik olarak açılacaktır

attachment.php

Cihazınızın açılmaması durumunda eklentide ki yazılımı,linkte bulunan resimli anlatıma göre yükleyebilirsiniz..

Boot Mod Yazılımı için ALTERNATİF Link.

Ekli dosyalar

• Next Minix HD Amigo Boot Yukleme.pdf
    268 KB · Görüntüleme: 958
  • boot amigo.jpg
    boot amigo.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 2,235
  • Next_Minix HD Amigo Boot Modu.zip
    6.9 MB · Görüntüleme: 779

ilhan1230

0
Üye
8 Şub 2015
2
0
1
İyi günler arkadaşlar foruma yeni katıldım.USBden iptv yüklemeye çalışırken cihaz kapandı bidahada açılmıyor.alıcı gözü kırmızı yanıyor arada bir yeşil oluyor.ne yapabilirim.cihaz bir haftalık.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
1 nolu mesajdaki karbon üstadın verdiği yazılımı at
dikkat edeceğin usus iki dosya var biri yazılımı yükleme tarifi diğeri yazılım

Son düzenleme:

ilhan1230

0
Üye
8 Şub 2015
2
0
1
Çok sağolun cihaz açıldı.peki biss girerek türksatda hangi şifreli kanalları açabilirim.

esahin46

0
Üye
15 Şub 2015
1
0
1
arkadaşlar yeni yazılımı yüklemek istedim. Yükledi ancak kapanıp açıldı. öylece kaldı. Kurtarma yazılımıda yüklemeye çalıştım.Yükleme ekranı açılmadı. Ekranda sadece next&nextstar logosu var acilen yardım lütfen

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Boot mod yazılımı kurmaya çalıştığımda "BAD ID" mesajı alıyorum ve sonra uydu alıcı açılıyor. Acaba nedendir?

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler..Konu bu.seninki açılıyorsa yapacak bişi yok aga:wow2:

falls

0
Üye
6 Şub 2015
19
0
1
arkadaşlar fat32 formatlı usb sürücüye daha önce attığımız boot modundaki fabrika yazılımı her nedense her zaman çalışmıyor.onun için siteden indirip yeniden boot.ini dosyasını yüklemek gerekiyor.

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
karbon usta dosya çalışmıyor next servis sitesinden indirdim orası çalışıyor

raltinkaynak

0
Üye
4 Ocak 2016
3
0
1
slm bendeki amigoda bu problem var burda yazilanlari aynen yaptim (Bad custom ID ) diye bir yazi cikiyor yükleme yapmiyor ne yapmaliyim

alperen34

0
Üye
16 Ocak 2016
3
0
1
Selam arkadaslar benimde bu sorun var cihaz daha dun getirttim 1 gun kullandim ben fransada yasiyorum 9.12.2015 guncellemesi yaptim cihaz kapandi açilmiyo simdi kirmizi isik yaniyor yesil oluyo kurtarma modunu deniyom olmuyo bu resimdeki gibi erasing data yazmiyor receiving data yaziyor hemen kapaniyor çozemedim admin bana da yardim edermisin ya benim atladigim bisey var yada yanlis yapiyom bi yardim edermisiniz arkadaslar acil lutfen