Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo usb sorunu

duygusal 50

0
Üye
5 Şub 2015
2
0
1
Yazilim yada ip tv yuklemek için usb yi takiyorum usb aygiti bulunamadi diyor.ne yapabilirim.yardimci olursaniz sevinirim.

duygusal 50

0
Üye
5 Şub 2015
2
0
1
Dostum biçimlendirdim olmadı başka flaş bellek denedim onlarlada usb aygıtı bulunamadı diyor.fabrika ayarlarına dönsem olurmu.yalniz iks server yüklü makinada silinirmi .yada başka bir yolu varmi.

chnv

0
Üye
14 Şub 2015
29
0
1
kütahya/simav
tamam usta ordan goruyorum ama örnek beın sportslar hotbird13e bazen şifreli bazen açık astra 19e sürekli açık ama dil:fra
eutelsat 25e uydusundaki beın sportslar orj (arapça)dil seçeneği olduğu içn soruyorum yani asıl istediğim ulusrarası futbol müsabakalarında ki maçları vs arpça izleyebilmek umarım anlatabilmişimdir.sizinde bildiğiniz üzere türkiyede ki yayıncı kuruluşlar herşeyi para o yüzden benim tercihim beın sports lar

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
benim test etiklerim free server hotbird ve astra 19 uydusundaki kanalları açıyor bunun dışında açmıyor Eutelsat 25e uydusundaki kanalları izlemek istiyorsanız ücretli server almanız gerekir burada dikkat edilecek usus ücretli server alırken serverinin angi uydulardaki kanaları izleyebileceğinizi sormanız gerekir