PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Next Minix HD Cool 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Karbon
02.09.2015, 19:24
Next Minix HD Cool 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- Oynatılamayan bazı Youtube içerikleri düzeltildi.
- key2.db altyapısı kullanır.

ARAZ SAT
02.09.2015, 20:40
Dear Karbon Please Add PowerVu For Next YE-2000 Super Plus

Karbon
03.09.2015, 00:04
1.Mesaja yazılıma uyumlu key2.db dosyası da eklenmiştir.

ismet-kurtoglu
04.09.2015, 11:08
02/09/2015 tarihli Next minix cool güncellemesi sonucu cihazda soru çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi görüntünün gitmesi sesin kalması. Bir diğeri ise DiSEqC SWITCH ile ilgili sorun . DiSEqC SWITCH sorunu Next Minix HD cihazımda da aynı sorunlar var. Kardeşime iki adet Next minix cool almıştım son güncelleme ile aynı sorunlar ortaya çıktı.

vedovedo
05.09.2015, 01:06
02/09/2015 tarihli Next minix cool güncellemesi sonucu cihazda soru çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi görüntünün gitmesi sesin kalması. Bir diğeri ise DiSEqC SWITCH ile ilgili sorun . DiSEqC SWITCH sorunu Next Minix HD cihazımda da aynı sorunlar var. Kardeşime iki adet Next minix cool almıştım son güncelleme ile aynı sorunlar ortaya çıktı.

merhaba ben de geçişlerdeki siyah ekran çıkmasını engelleyemdim ve önceki sürümü yükledim size öyle yapabilirsiniz.
Next_MinixHDCool_08072015

cafex
06.09.2015, 14:08
Merhaba ayın ikisindeki güncellemeden sonra hotbird üzerinde yer alan srf la1 la2 unhd gibi kanalları açmaz oldu key güncelleme yaptım bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Karbon
06.09.2015, 14:22
Merhaba ayın ikisindeki güncellemeden sonra hotbird üzerinde yer alan srf la1 la2 unhd gibi kanalları açmaz oldu key güncelleme yaptım bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Cihazınızdan EMU özelliğini aktif edip, key.12db dosyasını yükleyiniz, şu an test ediyorum SRF 1 HD vb kanallar EMU ile aktif.

DOST_6080
06.09.2015, 14:23

Arkadaşım cihaz menüsü aynı yanlış hatırlamıyorsam next minix pembe ile emuyu açtınızmı yeni yazılımda kapalı.
Menü>Sistem Ayarları> Tv Sistemi okeyle 0000 altta kırmızı düzenle çıkar emu aktif olur.

http://i.hizliresim.com/PoNLl5.jpg

http://i.hizliresim.com/j2pkgL.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------
Not:
Muratım aynı anda girmişiz ben resim yüklerken sen cevap vermişsin görmedim.

Not:yazılım yükledikten sonra Fab. Ayarlarına dönün

cafex > @Karbon key2.db yi nerden edinebilirim acaba ?

Karbon üstadımız 1 mesaja zipli eklemiş key2.dbtıklayınız www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=7055&d=1441223586

cafex
06.09.2015, 14:31
Arkadaşım cihaz menüsü aynı yanlış hatırlamıyorsam next minix pembe ile emuyu açtınızmı yeni yazılımda kapalı.
Menü>Sistem Ayarları> Tv Sistemi okeyle 0000 altta kırmızı düzenle çıkar emu aktif olur.

http://i.hizliresim.com/PoNLl5.jpg

http://i.hizliresim.com/j2pkgL.jpg

Emu aktif ama yine aynı :(

@Karbon key12.db yi nerden edinebilirim acaba ? Rica etsem özel mesaj olarak yollayabilir misiniz?

cursed1907
17.09.2015, 19:39
Ben de son guncellemeyi yaptiktan sonra eurosportlar natgeo lar hep sifreli oldu, emu da aktif key.db yi de atmama ragmen cozmuyor nedense..

ramazan özdamar
02.10.2015, 10:54
merhaba ben de geçişlerdeki siyah ekran çıkmasını engelleyemdim ve önceki sürümü yükledim size öyle yapabilirsiniz.
Next_MinixHDCool_08072015
merhaba arkadaşım bu belirtmiş olduğunuz versiyonu nereden bulup yükleyebilirim
tamam teşekkür ederim sayfasında buldum

collo1
03.10.2015, 15:49
merhaba arkadaşım bu belirtmiş olduğunuz versiyonu nereden bulup yükleyebilirim
tamam teşekkür ederim sayfasında buldum

link den ulasabilirsini.
http://www.next.web.tr/konular/5769-Next-Minix-HD-Cool-08072015-Tarihli-Yazilimi.html

nightbird35
07.10.2015, 21:54

son yazılımı yükledikte sonra arasıra görüntü gidiyor ses var,ne yapmamız lazım, ben sorunsuz yeni bir yazılım bekliyorum .

ademozgun
09.10.2015, 15:37
Ayni sorunu ben de yasiyorum ve cok ugrasmama ragmen cozum bulamadim. Eski yazilima donmek bile fayda etmedi.

cmm12
12.10.2015, 19:55
0209 yazılımda görüntü gitme sorunu mevcut.. Ses var görüntü siyah ekrana dönüyor. Zap yaparak düzeliyor fakat bu kalıcı çözüm olmadıgından bir önceki yazaılıma geçerek sorunu çözebilirsiniz.

nightbird35
12.10.2015, 21:09
08/07/2015 Yazılımı yükledim donmalar kesildi

corozeb
04.11.2015, 20:30
telefon açıyorum bakan yok mail atıyorum dönen yok.cihazın sürekli siyah ekrana düşmesi gerçekten delirtti artık cihaz tanıtıyorlar alıyoruz bitti bu kadar alın bi daha bizi aramayın muamelesimi yapıyorlar anlamıyorumki bu kadar olmaz arkadaş resmen insanları mal yerine koyuyorlar

corozeb
06.11.2015, 13:58
telefon açıyorum bakan yok mail atıyorum dönen yok.cihazın sürekli siyah ekrana düşmesi gerçekten delirtti artık cihaz tanıtıyorlar alıyoruz bitti bu kadar alın bi daha bizi aramayın muamelesimi yapıyorlar anlamıyorumki bu kadar olmaz arkadaş resmen insanları mal yerine koyuyorlar

Kendi alıntımı yapan tek üyeyim sanırım......

Zorda olsa telefona bakabildiler çok şükür.. Yazılımla ilgili sorunumu anlattım cihazın sesi var görüntüsü yok olayını.. Onlarda yazılım çalışmalarının devam ettiğini cihazın ekran gitmesiyle ilgili problemin olduğunu bildiklerini söylediler bu hafta yazılı bitirip önümüzdeki hafta verebileceklerini söylediler. İnşallah yaptığınız yazılımı 2-3 gün boyunca kendiniz deneyip öyle gönderirsiniz dedim yoksa yazılım bitti gönderin demekle yazılım yapmış olmuyorsunuz dedim önce kendiniz test edin stabilse gönderin dedim sessiz kaldılar bana görede bu sessizlik yine stabil olmayacağı anlamını taşır bekleyip görecez... yazılım bekleyen arkadaşlara duyrulur...

okayeg
07.11.2015, 13:18
bu yazılımda powerpu desteği var mı?

Karbon
07.11.2015, 18:18
bu yazılımda powerpu desteği var mı?

Hayır yok.

f12
07.11.2015, 21:02
Kendi alýntýmý yapan tek üyeyim sanýrým......

Zorda olsa telefona bakabildiler çok þükür.. Yazýlýmla ilgili sorunumu anlattým cihazýn sesi var görüntüsü yok olayýný.. Onlarda yazýlým çalýþmalarýnýn devam ettiðini cihazýn ekran gitmesiyle ilgili problemin olduðunu bildiklerini söylediler bu hafta yazýlý bitirip önümüzdeki hafta verebileceklerini söylediler. Ýnþallah yaptýðýnýz yazýlýmý 2-3 gün boyunca kendiniz deneyip öyle gönderirsiniz dedim yoksa yazýlým bitti gönderin demekle yazýlým yapmýþ olmuyorsunuz dedim önce kendiniz test edin stabilse gönderin dedim sessiz kaldýlar bana görede bu sessizlik yine stabil olmayacaðý anlamýný taþýr bekleyip görecez... yazýlým bekleyen arkadaþlara duyrulur...
Bende cool inview kullanıyorum sizde IPTV özelligi çalışıyor mu?

corozeb
08.11.2015, 23:53
Bende cool inview kullanıyorum sizde IPTV özelligi çalışıyor mu?

Yok hocam wifi bile stabil değilki iptv'yi deneyebilelim cihazın hiç bir özelliğinden yararlanmıyorum artık düz mantık izliyoruz.çünki isteklerimizi yerine getirmiyor hep sorun hep sorun

f12
09.11.2015, 03:34
Yok hocam wifi bile stabil deðilki iptv'yi deneyebilelim cihazýn hiç bir özelliðinden yararlanmýyorum artýk düz mantýk izliyoruz.çünki isteklerimizi yerine getirmiyor hep sorun hep sorun
http://destek.next.com.tr/index.php? Sorunları bu adrese yollayın yazılım destegi ile çözülebilir wifi normal çalışıyor iptv çalışmıyor ben mail attım çalışmayan kısımları inşallah sorunlar çözülür.

debug
15.11.2015, 14:20
Ben eski surumü indirip usb ile kurmaya çalıştığımda boyut uyuşmuyor yindede yuklemek istiyormusunuz diyor ama yapmıyor.
Benmi yanlış yapıyorum nasıl yapıcaz

f12
15.11.2015, 14:34
Ben eski surumü indirip usb ile kurmaya çalýþtýðýmda boyut uyuþmuyor yindede yuklemek istiyormusunuz diyor ama yapmýyor.
Benmi yanlýþ yapýyorum nasýl yapýcaz
fabrika ayarlarına dönün yazılımı bir de next servis'den indirip deneyin

debug
15.11.2015, 16:19
güncellerken sadece yazılım diyordum birde denemek için yazılım + kanal listesi diyerek denedim ve oldu eski versiyona geçti.
donma sorunuda geçti yaklaşık 2 saattir test ediyorum

f12
15.11.2015, 17:35
güncellerken sadece yazýlým diyordum birde denemek için yazýlým + kanal listesi diyerek denedim ve oldu eski versiyona geçti.
donma sorunuda geçti yaklaþýk 2 saattir test ediyorum

Hangi tarihli yazılımı yüklediniz cool inview kullanıyorum ip tv calışmıyor sizde çalışıyor mu?

Karbon
27.11.2015, 23:44
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=7709&p=50771#post50771