Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix Tango plus - YARDIM LUTFEN

kadireyub

0
Üye
7 Kas 2015
6
0
1
Merhaba,

next minix hd Tango Plus cihaz aldım. Son gelen güncelleme ile İPtv ve bir kaç uygulama yok oldu.

Ayrıca İPTV satın aldım. bana link ile bir dosya gönderdiler. Bunu nasıl yükleyeceğim. BU konulardan pek anlamıyorum. Lütfen açıklamalarınızı detaylı, hatta mümkünse resimli yaparmısınız. Şimdiden hepinize teşekkürler.

kadireyub

0
Üye
7 Kas 2015
6
0
1
F1+000 hangi ekranda yapmalıyım. Deniyorum olmuyor. Server ayarlarının içine girdikten sonramı yapmalıyım. Yoksa tv ekranındayken mı. Bu arada bende server ayarları yerine FTP ayarları menusu var. Birde 40. sıra yok. Sadece 1 ve 2. sıra var.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
F1+000 hangi ekranda yapmalıyım. Deniyorum olmuyor. Server ayarlarının içine girdikten sonramı yapmalıyım. Yoksa tv ekranındayken mı. Bu arada bende server ayarları yerine FTP ayarları menusu var. Birde 40. sıra yok. Sadece 1 ve 2. sıra var.

dost_6080 arkadaşımız link vermiş ilk link orada resimli anlatımı var oraya bak

kadireyub

0
Üye
7 Kas 2015
6
0
1
Orda yazan aşağıda.. Normal her hangi bir kanal açıkken deniyorum olmuyor.

Kumandadan F1+000 tuşlayarak EMU Ve Free Share özelliğini aktif edebilirsiniz..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Arkadaşım resimli anlatım var birebir uygula net bağlantın olmalı cihazda yazılımdan kaynaklı menü farklılıkları olabilir sonuçta doğru yolu gösterir iyice incele mutlaka olacaktır
Cihazı kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar

kadireyub

0
Üye
7 Kas 2015
6
0
1
Herkese teşekkür ederim. Yaptım en sonunda . O kadra çok denedim ki.. Bu sorunu yaşayan başka kişi olursa diye yazıyorum.. Normal bir kanal açıkken F1 tuşuna bas bırak ve hemen ardından 3 tane 0 sıfır tuşuna basın.