Forum

Geri Git   Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum > Next & NextStar - HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Minix HD Serileri > Minix HD (Mavi & Pembe)

*** Forum içerisinde (özel mesajlar dahil) "Digiturk, D-Smart" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), key, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir ***
Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-04-2012, 10:12   #41
hdengin
Gelişimci Üye

Giriş: 12-10-2011
Rep Gücü: 5
hdengin is on a distinguished road

Arkadaşlar, bu freeshare ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Hatta ayrı bir konu başlığı altında biri açıklarsa memnun oluruz. Saygılar.
hdengin is offline  
Sponsored Links
Eski 09-04-2012, 10:52   #42
fatih9sekiz
Yeni Üye

Giriş: 02-04-2012
Rep Gücü: 3
fatih9sekiz is on a distinguished road

sn. karbon selamlar, benim next hd minix uydu alıcımda uydu seçeneklerimde sadece
* hotbird 6,8,9 hatırladığım
* eutelsat
* türksat 2a/3a

var bunların dışında hangi uyduları eklemeliyim ve bu hotbird 13 , astra 19 bunları nasıl eklerim yardımcı olabilirmisiniz acaba,
fatih9sekiz is offline  
Eski 09-04-2012, 11:19   #43
Karbon
Administrator

Karbon kullanıcısının avatarı

Giriş: 22-10-2011
Rep Gücü: 75
Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of

Alıntı:
fatih9sekiz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sn. karbon selamlar, benim next hd minix uydu alıcımda uydu seçeneklerimde sadece
* hotbird 6,8,9 hatırladığım
* eutelsat
* türksat 2a/3a

var bunların dışında hangi uyduları eklemeliyim ve bu hotbird 13 , astra 19 bunları nasıl eklerim yardımcı olabilirmisiniz acaba,
sisteminizde hangi uydular varsa

Menü Kurulum - Uydu Listesi kısmına gelerek eklemek istediğiniz uydu seçili değil ise seçerek kaydedin ve bu menüden çıkın daha sonra gerekli disecq ayarlarını yaparak Menü - Kurulum - Tek Uydu arama kısmından ilave ettiğiniz uydu ile ilgili arama yapın,kanallar gelecek ve SAT listesinde uydu ismi görülecektir.

Kolay gelsin.

SORULARINIZI SADECE FORUMA YAZINIZ...
Hem daha hızlı ve bir çok kullanıcıdan cevap alırsınız,hemde aynı sorunu yaşayan/yaşayacak diğer kullanıcıların verilecek cevaplardan yararlanmasını sağlarsınız...
PM {Özel Mesaj} ile Cihazlarınız ile ilgili sorular sormayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!
Sadece kişisel, forumun genelini ilgilendirmeyen konularda PM{Özel Mesaj} gönderiniz lütfen...

Skype - Msn - Telefon vb.. araçlar ile ONLINE DESTEK TALEP ETMEYİNİZ.!!

Kullanıcı profillerinin altındaki Butonuna tıklayarak beğendiğiniz mesajlara/yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz..
Karbon is offline  
Forum
Eski 09-04-2012, 12:29   #44
fatih9sekiz
Yeni Üye

Giriş: 02-04-2012
fatih9sekiz is on a distinguished road

teşekkür ederim bilgileriniz için , ben uydu resmi çekip yayınlamaya çalışıcam
fatih9sekiz is offline  
Eski 09-04-2012, 17:39   #45
fikotr74
Yeni Üye

Giriş: 17-01-2012
fikotr74 is on a distinguished road

Hocam. bu forumda ki Güncel 7.4.2012 yazılımı usb den yüklediğim halde bugün (9.4.2012 -TS:18:33 ) itibari ile Uyduyu (MiNiX HD) açtığımızda "-Bu yazılım Güncel değil. uydun güncel yazılım yüklemek istermisiniz ?.." Şeklinde ısrarla uydudaki yazılımı tekrar yüklememizi istiyor? sadece uydudaki yazılımı yükleyince Bu soruyu artık sormuyor. Acaba Uyduna gönderilen yazılım ile burdaki 2012 yazılımı farklı bir yazılmmı diye sormak istedim.

Düzenleyen : fikotr74 - Tarih : " 09-04-2012 " - Saat : 17:46
fikotr74 is offline  
Forum
Eski 09-04-2012, 18:40   #46
tahsin43
Üye

Giriş: 12-03-2012
tahsin43 is on a distinguished road

bana göre hiçbir artısı olmayan yazılım .çünkü bende hacıyolu gözlergibi dört gözle bu çıkacak yazılımı bekliyordum .malesef hüsrana ugradım .mail adresimde linki görür görmez hemen indirip usb ye atıp yükledim. sorunsuz birşekilde yukledi .ve otamatıkman kendisini yeniden başlattı .birde baktım sanki faprika ayarlarına dönmüş yani ilk aldıgım günkü kanallar var ortada. benim düzenlediğim fovariler filan yokolmuş .oysa okadar zaman harcamıştım o fovariler için .ama yokoldu. tekrAR OLUŞTURACAM ARTIK. birde servırım vardı .oda yokolmuş tekrar girecem.hepsini. anladıkda zaten bu degişiklikleri bekliyorduk . hadi bakalım birde şu beklentilerimiz ne oldu diye bakalım dedim .şifreli kanaldan yaptıgı kayıtlara şifre koyma işi düzeltilmişmi diye. baktım degişen bişey yok .aynen şifreli kanaldan yaptıgı kayda şifre koyuyor .sifresiz kanaldan yapılan kayıtlarda şifre yok . yani anlıyacagınız hiç kazanım olmadan .kendime bir sürü iş cıktı. tavsiyem kayıt olayında beklentisi olanlar varsa boşuna bu yazılımı yüklemesin. bana göre artısı yok eksisivar.denedim ve buraya yazdım bilgilerinize arzolunur.şifreli kanaldan yaptunuz kayıtlari başka cıhazlarda kullanamıyorsun .sadece şifresiz kanaldan yaptıgınız kayıtları paylaşabilirsiniz .onlarda sorun yok
tahsin43 is offline  
Eski 09-04-2012, 19:12   #47
machfavorites
Üye

Giriş: 12-11-2011
Rep Gücü: 4
machfavorites is on a distinguished road

Freeshare çalışmıyor deneyen varmı neden açaba ?
machfavorites is offline  
Forum
Eski 09-04-2012, 19:58   #48
tahsin43
Üye

Giriş: 12-03-2012
tahsin43 is on a distinguished road

Alıntı:
machfavorites tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Freeshare çalışmıyor deneyen varmı neden açaba ?
sirüsta yani 5 derece dogudaki uyduda bazı şifreli kanalları acıyor . motorluysa antenin git dene göreceksin actıgını .ama kayıt edersen bu şifreli kayıttan yaptıgın kaydı sadece minik hd cıhazda seyredersin başka yerde seyredemezsin acmıyor şifreli kanalı kaydınıda şifreleyerek kaydediyor
tahsin43 is offline  
Eski 09-04-2012, 22:07   #49
durakb
Machina3D VIP Clup

Giriş: 16-02-2012
Rep Gücü: 4
durakb is on a distinguished road

Sirustaki kanalları softcam keylerle açıyor.
Free Share ile ilgisi yok.

TÜRKSAT + HOTBİRD + EUTELSAT 7A

D SMART CAM MODÜL

PANASONİC 106 LED TV... NEXT HDMI KABLO

HİPERNET SINIRSIZ + AİRTİES 2310 USB
durakb is offline  
Forum
Eski 09-04-2012, 23:38   #50
dijimemo
~ WebmasteR ~

Giriş: 17-09-2011
Rep Gücü: 18
dijimemo is a glorious beacon of light dijimemo is a glorious beacon of light dijimemo is a glorious beacon of light dijimemo is a glorious beacon of light dijimemo is a glorious beacon of light dijimemo is a glorious beacon of light

evet freeshare şuan çalışmıyor. problemin en kısa zamanda çözülmesi için gerekli bilgiler, gerekli mercilere ulaştırılmıştır. saygılarımla.

Butonuna tıklayarak beğendiğiniz yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz.
dijimemo is offline  
Kapalı Konu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Görünüm Modları

Hızlı Geçiş