Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum

Geri Git   Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum > Uydular İle İlgili Bilmek İstediğiniz Herşey > Popüler Uydular / Popular Satellites > HellasSat {39.0ºE}

HellasSat {39.0ºE} HellasSat 2

(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.-> Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum <-.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯)
( Next.web.tr Forum, Next & NextStar'ın Resmi Web Sitesi Degildir.)
*** wwww.mach1digital.com forum açılmıştır***-Forum içerisinde (özel mesajlar dahil) "Digiturk, D-Smart" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), key, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir ......

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-12-2011, 11:46   #1
Karbon
Administrator

Karbon kullanıcısının avatarı

Giriş: 22-10-2011
Rep Gücü: 57
Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold
Varsayılan Hellas Sat 2 {39.0°E} Uydusunda Emu İle İzlenebilen Kanallar.

Hellas Sat 2 39.0°E} Uydusu Bulsatcom Paketi .

27.08.2013 Tarihi itibariyle sadece bu kanalar İrdeto şifreleme sistemi kullanmakta ve emu ile izlenmektir.

12524 H 30000 7/8 DVB-S/MPEG-2 [ F1 ]
  • Planeta tv
  • Nova TV Bulgaria
  • Diema
  • KinoNova

12565 H 30000 7/8
DVB-S/MPEG-2 [ F1 ]
  • Cartoon Network
  • Fox Bulgaria

12688 H 30000 7/8 DVB-S/MPEG-2 [ F1 ]
  • Die​ma family
  • National Geografic
  • NOVAsport
  • Fox Life
  • Fox Crime
  • Axn

Hellas Sat 2 Uydusu Beam Ayak İzleri

F1

F2

Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg F1.jpg (58.7 KB, 553 Görüntülenme)
Dosya Türü: jpg F2.jpg (49.7 KB, 39 Görüntülenme)

SORULARINIZI SADECE FORUMA YAZINIZ...
Hem daha hızlı ve bir çok kullanıcıdan cevap alırsınız,hemde aynı sorunu yaşayan/yaşayacak diğer kullanıcıların verilecek cevaplardan yararlanmasını sağlarsınız...
PM {Özel Mesaj} ile Cihazlarınız ile ilgili sorular sormayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!
Sadece kişisel, forumun genelini ilgilendirmeyen konularda PM{Özel Mesaj} gönderiniz lütfen...

Skype - Msn - Telefon vb.. araçlar ile ONLINE DESTEK VERMİYORUM.

Kullanıcı profillerinin altındaki Butonuna tıklayarak beğendiğiniz mesajlara/yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz..

Düzenleyen : Karbon - Tarih : " 18-01-2012 " - Saat : 17:58
Karbon is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Sponsored Links
Eski 15-12-2011, 08:15   #2
tekniker10
Moderator

tekniker10 kullanıcısının avatarı

Giriş: 21-10-2011
Rep Gücü: 5
tekniker10 will become famous soon enough

Bilgi için teşekkürler
tekniker10 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-05-2012, 00:51   #3
hotbord_34
Banned

Giriş: 23-04-2012
Rep Gücü: 0
hotbord_34 is on a distinguished road

tşk eline saglık
hotbord_34 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-2012, 13:54   #4
enço
Yeni Üye

Giriş: 22-07-2012
Rep Gücü: 2
enço is on a distinguished road

Yenİ next mİnİx hd cİhazi aldim yalniz bulgar kanalirdan yayin alamiyorum acİl yardim lÜtfen.(daha Öncekİ cİhazimda seyredebİlİyodum.)
enço is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-2012, 14:46   #5
Karbon
Administrator

Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold Karbon is a splendid one to behold

Alıntı:
enço tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yenİ next mİnİx hd cİhazi aldim yalniz bulgar kanalirdan yayin alamiyorum acİl yardim lÜtfen.(daha Öncekİ cİhazimda seyredebİlİyodum.)
Eğer sinyal alamıyorsanız anten ayarlarınızı kontrol ediniz,bir sıkıntı yok Emu ile izlenebilen kanallar izlenebiliyor bu modelde de...

Kolay gelsin.

Hem daha hızlı ve bir çok kullanıcıdan cevap alırsınız,hemde aynı sorunu yaşayan/yaşayacak diğer kullanıcıların verilecek cevaplardan yararlanmasını sağlarsınız...
PM {Özel Mesaj} ile Cihazlarınız ile ilgili sorular sormayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!
Sadece kişisel, forumun genelini ilgilendirmeyen konularda PM{Özel Mesaj} gönderiniz lütfen...

Kullanıcı profillerinin altındaki Butonuna tıklayarak beğendiğiniz mesajlara/yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz..
Eski 11-10-2012, 18:42   #6
aicho
Üye

Giriş: 24-12-2011
Rep Gücü: 3
aicho is on a distinguished road
Arrow Bulsatcom

Fox Bulgaria 12565 H 30000 7/8
Irdeto2 ile izlenebiliyor

aicho is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-2012, 11:49   #7
dt6767
Üye

Giriş: 20-07-2012
dt6767 is on a distinguished road

selamlar. 105 cm ofset çanak 42 derece türksat a bakıyor.bu çanağa aparatla 2.bir lnb takıp 39 derecedeki hellas uydusunu seyredebilirmiyim. evet derseniz next minix hd pembe cihazıma bu uyduyu eklemek için yapmam gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisiniz. emeğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Düzenleyen : dt6767 - Tarih : " 12-10-2012 " - Saat : 11:55
dt6767 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-2012, 10:58   #8
Karbon
Administrator

Alıntı:
dt6767 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
selamlar. 105 cm ofset çanak 42 derece türksat a bakıyor.bu çanağa aparatla 2.bir lnb takıp 39 derecedeki hellas uydusunu seyredebilirmiyim. evet derseniz next minix hd pembe cihazıma bu uyduyu eklemek için yapmam gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisiniz. emeğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Evet multifeed yaparak 42.E nin yan tarafına bir LNB daha bağlayarak HellasSat uydusundaki yayınları alabilirsiniz..Cihaz üzerinden çok fazla bir işlem gerektirmiyor,
Menü - Kurulum - Uydu Listesi bölümüne gelerek 39.E HellasSat uydusunu ekleyerek bu bölümden çıkın ve Menü - Kurulum - anten ayarları kısmından DiSEqC ayarlarını yapmanız yeterli...

Eski 13-10-2012, 23:32   #9
dt6767
Üye

Giriş: 20-07-2012
dt6767 is on a distinguished road

teşekkürler. çok sağolun.
dt6767 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-10-2012, 07:24   #10
Karbon
Administrator

Alıntı:
aicho tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fox Bulgaria 12565 H 30000 7/8
Irdeto2 ile izlenebiliyor

Kanal Dün akşamdan itibaren düzenli yayına geçmiştir,Emu ile izlenebilmektedir.

Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Görünüm Modları

Hızlı Geçiş