Forum

Geri Git   Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum > Next & NextStar - HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Minix HD Serileri

*** Forum içerisinde (özel mesajlar dahil) "Digiturk, D-Smart" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), key, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir ***
Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-04-2012, 22:04   #1
musakilic
Yeni Üye

Giriş: 01-04-2012
Rep Gücü: 3
musakilic is on a distinguished road
Varsayılan next hd minix web arayuz

slm acaba web arayuz gelecek mı acaba ******** gibi
simdiden tesekurler
musakilic is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 03-04-2012, 00:45   #2
gokhans_life
Yeni Üye

Giriş: 03-04-2012
gokhans_life is on a distinguished road
Varsayılan Minix HD Serileri İnternet Bağlantısı Sorunları.(Başka Konu Açmayınız.)

Arkadaşlar öncelikle merhaba..Bugün bi sitede Next Minix uydu alıcısının fiyatının çok iyi bir seviyeye geldiğini gördüm ve cihazın özellikleride gayet tatmin etti beni..Yalnız benim sormak istediğim şey şu..Birincisi cihaz üzerindeki Ethernet portundan kablo aracılığıyla internet bağlantısı çekebiliyormuyuz yoksa illaki ekstra wi-fi adepter mü kullanmamız gerekiyor?İkincisi ise internet bağlantımızı yaptığımız takdirde dilediğim her siteye giriş yapabiliyormuyuz?Tabiki bir pc deki gibi web tarayıcısı beklemiyorum ama aşağı yukarı bilgi verebilirseniz çok sevinirim..Teşekkürler şimdiden..
gokhans_life is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-2012, 07:13   #3
Karbon
Administrator

Karbon kullanıcısının avatarı

Giriş: 22-10-2011
Rep Gücü: 75
Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of

Ethernet portundan direk kablo ile de bağlantı yapabilirsiniz,dilerseniz Wi-Fi adaptör ile de bağlanabilirsiniz,cihazda yerleşik bir web tarayıcısını bulunmamaktadır yani yapabilecekleriniz sınırlıdır.İnternet bağlantısını kullanarak bu cihazda RSS haber okuyabilir,hava durumunu takip edebilir,Youtube videolarını izleyebilir ve server bağlantısı( card sharing) yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.

SORULARINIZI SADECE FORUMA YAZINIZ...
Hem daha hızlı ve bir çok kullanıcıdan cevap alırsınız,hemde aynı sorunu yaşayan/yaşayacak diğer kullanıcıların verilecek cevaplardan yararlanmasını sağlarsınız...
PM {Özel Mesaj} ile Cihazlarınız ile ilgili sorular sormayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!
Sadece kişisel, forumun genelini ilgilendirmeyen konularda PM{Özel Mesaj} gönderiniz lütfen...

Skype - Msn - Telefon vb.. araçlar ile ONLINE DESTEK TALEP ETMEYİNİZ.!!

Kullanıcı profillerinin altındaki Butonuna tıklayarak beğendiğiniz mesajlara/yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz..
Karbon is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Forum
Eski 03-04-2012, 23:30   #4
gokhans_life
Yeni Üye

Giriş: 03-04-2012
gokhans_life is on a distinguished road

Çok teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz ve ilginiz için..Kafamda hiçbir soru işareti bırakmadan açıklayıcı olarak verdiğiniz bilgiler içinse bir kez daha teşekkür ederim..
gokhans_life is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-04-2012, 19:13   #5
mustafa_08008@hotmail.com
Yeni Üye

Giriş: 28-03-2012
mustafa_08008@hotmail.com is on a distinguished road

yutube nasıl giriliyor bilgisi olan varmı saygılar
mustafa_08008@hotmail.com is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Forum
Eski 06-04-2012, 09:01   #6
badocan
Yeni Üye

Giriş: 05-04-2012
badocan is on a distinguished road

Alıntı:
mustafa_08008@hotmail.com tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yutube nasıl giriliyor bilgisi olan varmı saygılar
Menüye gir.Oradaki bölümlerin birinin en altında youtube yazıyor.Kurcala,keşfetmeye çalış biraz..
badocan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-2012, 17:56   #7
sukru3780
Yeni Üye

Giriş: 07-04-2012
sukru3780 is on a distinguished road
Varsayılan internete baglantısı

cihazı yeni aldım son güncellemeyide yaptım fakat internet kablosunuda bagladıgımhalde baglantı yok diyoryardımedermısınız
sukru3780 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Forum
Eski 07-04-2012, 21:41   #8
Karbon
Administrator

Karbon kullanıcısının avatarı

Giriş: 22-10-2011
Rep Gücü: 75
Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of Karbon has much to be proud of

Alıntı:
sukru3780 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cihazı yeni aldım son güncellemeyide yaptım fakat internet kablosunuda bagladıgımhalde baglantı yok diyoryardımedermısınız
Yerel Network ayarlarından DHCP açık yaparak tekrar IP almayı deneyiniz.

SORULARINIZI SADECE FORUMA YAZINIZ...
Hem daha hızlı ve bir çok kullanıcıdan cevap alırsınız,hemde aynı sorunu yaşayan/yaşayacak diğer kullanıcıların verilecek cevaplardan yararlanmasını sağlarsınız...
PM {Özel Mesaj} ile Cihazlarınız ile ilgili sorular sormayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!
Sadece kişisel, forumun genelini ilgilendirmeyen konularda PM{Özel Mesaj} gönderiniz lütfen...

Skype - Msn - Telefon vb.. araçlar ile ONLINE DESTEK TALEP ETMEYİNİZ.!!

Kullanıcı profillerinin altındaki Butonuna tıklayarak beğendiğiniz mesajlara/yorumlara TEŞEKKÜR edebilirsiniz..
Karbon is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-04-2012, 17:09   #9
sukru3780
Yeni Üye

Giriş: 07-04-2012
sukru3780 is on a distinguished road

dediğiniz şekildede yaptım ama hala baglanamıyorum
sukru3780 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Forum
Eski 09-04-2012, 19:49   #10
musakilic
Yeni Üye

Giriş: 01-04-2012
musakilic is on a distinguished road
Varsayılan Slm

Yokmu bilen arkadaslar
musakilic is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Görünüm Modları

Hızlı Geçiş