Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,521
22,584
113
Adana
1605007195038.png
HaHcGU.jpg

Son düzenleme:

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Aramızdan ayrılışının 82.yılında ulu önderimiz M.Kemal Atatürk ve bu ülkenin kurtuluş ve kuruluşunda emeği geçen silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.Ruhları şad,mekanları cennet olsun.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,736
93
France
Coğrafyamız üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan emperyalist güçlere TÜRK Milleti'ni asla esaret altında alamayacaksınız diyen, Büyük Lider Atamızı Rahmet ve Minnetle anıyorum.
Unutmamak gerekir ki; yine aynı akbabaların hayalleri artarak devam etmektedir, o nedenlede
nesillerimizin tekrar kurtuluş mücadelesi vermemesi için Atatürk'ün Gençliğe Hitabını çok iyi idrak ederek beyinlerine kazıması gerektiğini düşünüyorum.

Yıldızlarınız her daim sizlere ışık saçsın.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
  • Bugün, Türkiye'nin bağımsızlık mücadelesinin öncüsü ve Cumhuriyetimizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının yıl dönümünde, onu saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.
  • Atatürk'ün öncülük ettiği Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma niteliğini asla kaybetmeyecektir.
  • 10 Kasım, Türk halkı için bir yas ve anma günüdür. Atatürk'ün değerlerini ve ideallerini unutmadık ve unutmayacağız. Onun çizdiği yolda ilerlemeye devam ediyoruz ve ona minnettarız.