Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

12/02/2013 güncelleme hk

Garage

0
Üye
30 Eki 2012
3
0
1
Öncelikle selamlar,

Bu sabah güncelleme uyarısıyla cihazı güncelledim ve adeta kendi elimle cihazın bozulmasına sebep oldum:) Şiddetli bir cızırtı hakim oldu tüm kanallara.
Belki güncellemeyle bi ilgisi yoktur diye diğer tv ye baktım (aynı cihaz onda da mevcut) güncelleme uyarısına hayır deyip actım, onda böyle bir sorun yok.

Forumda yeniyim ve bu konularda bilgim yok. Ne yapmalıyım? Güncellemeyi geri alma gibi bir durum varmıdır ya da sorunu ne şekilde çözmem mümkün olabilir?

Saygılar.

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Bu konu önemli, sorun var mı yok mu bilmeliyiz. Bende kararsız kaldım ve buraya baktım bilgi yok diye henüz yükleme yapmadım.

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Öncelikle selamlar,

Bu sabah güncelleme uyarısıyla cihazı güncelledim ve adeta kendi elimle cihazın bozulmasına sebep oldum:) Şiddetli bir cızırtı hakim oldu tüm kanallara.
Belki güncellemeyle bi ilgisi yoktur diye diğer tv ye baktım (aynı cihaz onda da mevcut) güncelleme uyarısına hayır deyip actım, onda böyle bir sorun yok.

Forumda yeniyim ve bu konularda bilgim yok. Ne yapmalıyım? Güncellemeyi geri alma gibi bir durum varmıdır ya da sorunu ne şekilde çözmem mümkün olabilir?

Saygılar.

Daha önce hangi SW yüklü ise onu indirin ve USB flaş belleğe koyun sonra uydu cihazınızı flaş bellekten güncelleyin.

http://www.next.web.tr/showthread.php?t=2701

Garage

0
Üye
30 Eki 2012
3
0
1
Peki daha önce hangi sw yüklü olduğunu nasıl anlayabilirim ve nereden indirebilirim?
Aynı cihaz diger odadaki tvde de mevcut ordan öğrenebilirmiyim

27 Kas 2012
13
0
1
aydın
bende de güncelleme yaptım.21.09.2012 yazılımını yükledi bendeki 28.12.2012 test yazılımı idi.geriye döndük maalesef .yeniden flach disk ile test yazılımını yükleyecem.

By_FarkLi

0
Üye
13 Şub 2013
6
1
3
Evet Aynı Sorun Bende de Var Sabah Babamgil Cihazı Açıyor Otomatik Güncelleme Yapıyor... şimdi İse Olan Hd Kanalların Hepsi Birer İkişer Saniye Donuyor ...