Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

19500 sperİor hd astra 19 derece xxl ve dorcel nasil İzlerİm..

cobocobo16

0
Üye
25 Eki 2011
10
0
1
Değerli arkadaşlar ve yöneticiler.Benim 2.69 yazılım var.Bulsat ta emu ile izlenen kanalları seyrediyorum.Astrada emu ile izlenen kanalların bir kısmını izliyorum.orf ler olsun ned ler olsun.avusturya kanalları olsun izliyorum.yalnızca xxl dorcel ve hustler açmıyor.Tv kartımda bu tip kanalları izliyorum ama 19500 süperior hd de açmıyor.sebebi ne olabilir.sinyal seviyesi % 78-%80 lerde.bana çok tuhaf geldi.yardımlarınızı bekliyorum.
selam ve saygılarımla...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Değerli arkadaşlar ve yöneticiler.Benim 2.69 yazılım var.Bulsat ta emu ile izlenen kanalları seyrediyorum.Astrada emu ile izlenen kanalların bir kısmını izliyorum.orf ler olsun ned ler olsun.avusturya kanalları olsun izliyorum.yalnızca xxl dorcel ve hustler açmıyor.Tv kartımda bu tip kanalları izliyorum ama 19500 süperior hd de açmıyor.sebebi ne olabilir.sinyal seviyesi % 78-%80 lerde.bana çok tuhaf geldi.yardımlarınızı bekliyorum.
selam ve saygılarımla...

Forumdaki son softcam dosyasını yükleyin
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1
Gece 12 den sonra bu kanallar aktif mi diye kontrol ediniz ilgili kanallar gece yayına başlamaktadır.(frekans 12285 V 27500 3/4 )

cobocobo16

0
Üye
25 Eki 2011
10
0
1
Sn.Karbon herşey senin yazdığın gibi.ama maalesef bu kanalları açmıyor.tv kartımda var dvb-s progdvb programı kullanıyorum.açıklar.19500 süperior hd+ da yok.gece yarısından sonra yayına başlıyorlar.Next 19500 superior HD + da nasıl izlenebilir.en son softCam dosyası da yüklü.