Neler yeni

3 Yeni iPhone Gelebilir!

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,403
Beğeniler
15
#1
[h=1]3 Yeni iPhone Gelebilir![/h][h=2]2016 Eylül ayı itibariyle Apple tarafından yapılacak yeni iPhone tanıtımlarında 3 farklı modelin tanıtılabileceği belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
Apple’ın 2017 yılı içerisindeki en önemli gücü olacak yeni telefon modelleri için farklı bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugüne kadar marka tarafından iPhone ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken özellikle yabancı kaynaklarda yer alan bilgiler doğrultusunda 3 yeni iPhone modelinin piyasaya sürülebileceği belirtildi. Bugüne kadar iki farklı modelle piyasaya giriş yapmayı tercih eden Apple bu konudaki kararını değiştirerek 3 farklı model ile piyasaya giriş yapabilir.
Bu bakımdan gündeme gelen iddiaların doğruluğu kabul edilirken hangi modellerin ve hangi özellikleri taşıyacak cihazların piyasaya sunulacağı şu an için bilinmiyor.
Nikkei Asian Review’de yer alan haberde YENİ telefonların kavisli bir ekranla ile geleceği belirtilirken iddia edilen üç farklı model için çok fazla detay belirtilmedi. Gündeme gelen iddialar şu an için herhangi bir kaynağa dayandırılamasa da önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlar ile birlikte uzun zamandan beri yapılan tartışmalar da son bulacak.
Klasik modellerinin yanı sıra ikiye tarafı bükülebilir farklı bir cihaz ile piyasaya çıkacağı da belirtilen Apple’ın bu konuda sürpriz yapabilmesi mümkün. Fakat gündeme gelen bir diğer iddialarda ise Apple tarafından tanıtımlarda herhangi bir değişikliğin yapılmayacağı da belirtiliyor.
[/FONT]