Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

compkeeper

0
Üye
4 Kas 2012
26
0
1
V format tuşu denen cins tuş yüzünden tv yaklaşık 2 saattir kapalı . Daha önce de bu konuyu sormuştum aynı tuşu acilana kadar basın denildi . En az 2 saat oldu ve parmagim ağırdı ama bu lanet olası cihaz hala açılmadı .

compkeeper

0
Üye
4 Kas 2012
26
0
1
her basış arasında bi 30 saniye bekleyin.Öyle deneyin.

dedıgını de denedım yok ekran gıdıp gelıyor duzelme yok resmı sıtesıne de yazdım o lanet olası cıhazı aldıgım gune de lanet olsun verdıgım para da hakkım zıkkım olsun.
Ben 4 sene tempo markalı sıradan bır cıhaz kullandım bır gun arıza yapmadı hd dıye gıttık bunu aldım almaz olaydım ,
ses kesilir sinyal kesılır hep sorun sorsan next marka dıye ıyı cıhaz aldık sanıyyoruz.

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
dedıgını de denedım yok ekran gıdıp gelıyor duzelme yok resmı sıtesıne de yazdım o lanet olası cıhazı aldıgım gune de lanet olsun verdıgım para da hakkım zıkkım olsun.
Ben 4 sene tempo markalı sıradan bır cıhaz kullandım bır gun arıza yapmadı hd dıye gıttık bunu aldım almaz olaydım ,
ses kesilir sinyal kesılır hep sorun sorsan next marka dıye ıyı cıhaz aldık sanıyyoruz.

Lütfen söylediklerinize dikkat ediniz.hatta bi an önce editleyiniz.Cihazınız göçmüş olabilir.
Bilgisayardan yazılım güncelleyiniz.Düzelecektir.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Forum Kuralları 6-) Üyeler yeni konu açmadan önce, aynı konunun daha önce açılıp, açılmadığını kontrol etmek zorundadır. Eğer aynı konu açılmış ise oradan devam edilecektir. Ayrıca üyeler konu açarken kullanacakları başlığa dikkat etmek zorundadır, Yardım , Acil , Lütfen , Slm. vb. gibi konu ile alakası olmayan, anlamsız başlıkta açılmış konular kapatılacak yada silinecektir. Kişiye özel isim kullanarak başlık açılmayacaktır (Kutlama – taziye gibi durumlar hariç.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...