Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Almanya SKY LAR YOK

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Öncelikle yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum,fakat verilen bilgilerde bazı eksiklikler bulunuyor.! Şöyleki 19* Doğu boylamında bulunan SKY-GERMANY paketi hem HD olarak hemde SD olarak yayınlarına devam etmektedirler.Söz konusu platformda bundan yaklaşık 6 yada 8 ay önce civarında tüm frekanslarda değişime gidilmiştir.Ayrıca belirtmek isterimki yayınlar gerek HD gereksede SD olarak paylaşımla izlenmeye devam edilmektedirler.
AŞAĞIYA söz konusu platformdan bazı HD ve SD olan FİLM kanallarının frekansını yazıyorum en azından bilgileri tamamlamış olalım böylece...

( HD Olanlar )

11876 Frekans 27500 Symbol Polarite H
12382 '' '' '' '' ''
11992 '' '' '' '' ''
12070 '' '' '' '' ''
12304 '' '' '' '' ''

( SD Olanlar )

11720 Frekans 27500 Symbol Polarite H
11758 '' '' '' '' ''
12032 '' '' '' '' ''

NOT:den'den işaretlerini yaptığım halde sistem bu şekilde algılayıp çıkarıyor mesajda artık ona göre anlarsınız ne olduklarını....

Son düzenleme:

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
Öncelikle yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum,fakat verilen bilgilerde bazı eksiklikler bulunuyor.! Şöyleki 19* Doğu boylamında bulunan SKY-GERMANY paketi hem HD olarak hemde SD olarak yayınlarına devam etmektedirler.Söz konusu platformda bundan yaklaşık 6 yada 8 ay önce civarında tüm frekanslarda değişime gidilmiştir.Ayrıca belirtmek isterimki yayınlar gerek HD gereksede SD olarak paylaşımla izlenmeye devam edilmektedirler.
AŞAĞIYA söz konusu platformdan bazı HD ve SD olan FİLM kanallarının frekansını yazıyorum en azından bilgileri tamamlamış olalım böylece...

( HD Olanlar )

12382 '' '' '' '' ''
11992 '' '' '' '' ''
12070 '' '' '' '' ''
12304 '' '' '' '' ''

( SD Olanlar )

11758 '' '' '' '' ''
12032 '' '' '' '' ''

NOT:den'den işaretlerini yaptığım halde sistem bu şekilde algılayıp çıkarıyor mesajda artık ona göre anlarsınız ne olduklarını....
AlmanyadanmÄ« bakiyon,isledim göstermiyor

cemsi71

0
Üye
28 Ağu 2015
14
0
1
sky bendede yok frekanslar ayni hem hd hem sd yok 2- 3 gunden beri yok.sanirim se

:hopla:

( HD Olanlar )

12382 '' '' '' '' ''
11992 '' '' '' '' ''
12070 '' '' '' '' ''
12304 '' '' '' '' ''

( SD Olanlar )

11758 '' '' '' '' ''
12032 '' '' '' '' ''

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
AlmanyadanmÄ« bakiyon,isledim göstermiyor

LÜTFEN sorularınızı DAHA-AÇIK ve ANLAŞILIR bir biçimde sorunuz bizde böylece ne demek istediğinizi anlayıp ona göre yazalım...

Ne yer bildirmişsiniz ne sistemleriniz hakkında bilgi BİZLER müneccimmiyizki bileceğiz sizlerin durumunu.? Soruyorum diyorumki yayın varmıda kanallar açılmıyor yoksa sinyalmi yok.? Yardımcı olmaya çalışıyoruz ama siz yardım etmezseniz yardımcı olamayız.!!!

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
haydar1966 arkadasim sinyal var sifreli yazili acmiyor server le ilgili free oldugu icin desteklemiyor .Benim asil ögrenmek istedigim almanya skylar acilacakmi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar1966 arkadasim sinyal var sifreli yazili acmiyor server le ilgili free oldugu icin desteklemiyor .Benim asil ögrenmek istedigim almanya skylar acilacakmi

Arkadaslar Almanya Skylar yok. Neden acaba bilen varsa yazsin lütfen

aynen bu konu hakkinda biri bi aciklama yapsin

Tüm sorularınıza hemen cevap vereyim söz konusu kanallar MACHİNA 3-D cihazımın FREE-SHARE si ile zaman zaman donmalıda olsa AÇIK olarak izlenmektedir. Ayrıca bu kanallar ÖZEL-SERVER imde hiç bir sıkıntı olmadan İZLENEBİLMEKTEDİR.! Yaşamakta olduğunuz sıkıntı cihazınızın FREE-SERVERİ ile alakalıdır belki bir sorun olmuştur ondan izleyememektesiniz.! Yani kanallar yerli yerinde yayınına aynen devam ediyor o yüzden daha fazla cihazlarınızın ayarlarını karıştırmayın...

impressiven

0
Üye
11 Ağu 2012
3
0
1
konuya uzak olabilir ama nereye açacağımıda bulamadım
next minix hd amigo cihazını 7 ay önce aldım açıkcası 1 yıl kendi iks si freeshare olduğu için aldım 5 gün öncesine kadar mükemmeldi 5 gün içinde astra hd kanallar ve pre hiçbiri açılmıyor 2017 nin 9 uncu ayına kadar geçerliliği var yazıyor iks de gerçekten neler olup bitiğinden haberdar olan konuya hakim biri yardımcı olsa sevinirim ne yaptımsa olmadı

Son düzenleme: