Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo iks acınca reset sorunu

atalar95

0
Üye
5 Şub 2015
29
0
1
arkadaşlar bu sorunda yeni ortaya çıktı..
ilkden usb wifiden sandım sonra deneyince anladımki iks yi acıyorum relink uptade link diyorum kanallar gelmiyor acaba şuanda serverda mı bir problem var yoksa cihazdamı problem ?

iks acıkken şifresiz herhangi bir kanal 1-2 dk içinde reset atıyor kendi kendine akşam akşam sinirlerim bozuldu

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaşlar bu sorunda yeni ortaya çıktı..
ilkden usb wifiden sandım sonra deneyince anladımki iks yi acıyorum relink uptade link diyorum kanallar gelmiyor acaba şuanda serverda mı bir problem var yoksa cihazdamı problem ?

iks acıkken şifresiz herhangi bir kanal 1-2 dk içinde reset atıyor kendi kendine akşam akşam sinirlerim bozuldu

doğru bu gün açtım defalarca kapanıp açıldı dediğin gibi IKS açıksa yapıyor kapalı iken sorun yok hatta IKS de server bilgileri gelene kadar açık bağlantı sağladığında donup ardından kapanıp açılıyor

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,722
113
izmir çamdibi
şu anda bendede aynı sorun var İKS açıyorum şifreli kanala 1-2 saniye bağlandı reset attı multimedyaya film izleye girdim filme bağlanmadan reset attı fta kanalda rest atıyor zanrdersem çalışma var ondan kaynaklanıyor

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Şu an için sorun düzeltildi,Astra;Hotbırd ve iptv ler normale döndü,bilgilerinize.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Multimedya//Film İzle bölümünde solda en altta Müzik bölümü eklenmiş isimler şimdilik unknow olarak çıkıyor çalışma devam ediyor bilgilerinize arkadaşlar.

maske2001

0
Üye
26 Şub 2015
5
0
1
Slm Arkadaslar
Ben TR den next amigo aldim 19.12.2014 yazilim yüklü ve cccam IPTV serverleri yüklettim aleti acinca iks bölümündeki Liste iki dakika sonra geliyor ve sifreli kanallar aciliyor bu normalmi ikinciside IPTV bölümünde diy cannel listesindeki kanallari acmiyor söyle bi yazi geliyor (poor network condition or the Programm can not played try again later) diger beinsport english gibi listelerdeki kanallar aciliyor. Baska tarhli yazilim yüklesem para ile yüklettigim iptv ve cccam serverleri silinirmi yada ne yapmami tavsiye edersiniz yardimci olursaniz cok sevinirim.