Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo +Plus M3U converter

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
bırsey degıl kardesımde yanlız benım kafam hala usb de

kodlamadanda olabilir ben programı hazırlarken hepsini denemiştim ansı tanıyor kullandığı pc de varsayılan kayıt txt dosyasında utf-8 olabilir o zaman tanımıyor biçimlendirmiş olmamış geriye kodlama kalıyor muhtemelen yaparsa dediğimi olacak

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
kodlamadanda olabilir ben programı hazırlarken hepsini denemiştim ansı tanıyor kullandığı pc de varsayılan kayıt txt dosyasında utf-8 olabilir o zaman tanımıyor biçimlendirmiş olmamış geriye kodlama kalıyor muhtemelen yaparsa dediğimi olacak

akadır ustam yanlız soyle bırsey var dun next amıgo plus hazır lıste paylastım onuda cıhazı tanamımıs

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
ustam bunu kaç kez okudum bilmiyorum benim cihazın aktivasyonu açık cihaz alırker ücretli cccam server açık pop açık birinci sıradaki ikinci sarı renktekine yüklemeye çalışıyorum el ile yükleyince açıyor usb ile sıkıntı birincisi hangisine yükleneceği belli deyil usb ile sadece güncellekısmına gelip usb sekmesinde denemeler yapıyorum usb sekmesinin altında 6 adet sekme açılıyor bunlar şöyle... kanal listesi yükle ..xrteam hesabı...key güncelle..sunucu güncelle..cccam cfg dosya..newcam cfg dosya..şeklinde açılıyor bu ip tvler i hangisine yüklemeliyim teşekür ederim ilginize

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
akadır ustam yanlız soyle bırsey var dun next amıgo plus hazır lıste paylastım onuda cıhazı tanamımıs

kodlamadan olabilir dediya biçimlendirip denedim olmadı diye farlı kaydet deyip kodlamayı ANSI yaparsa olur diyorum tecrübeyle sabit hepsini denedim çünkü buraya yazarsa deneme yapıp geriye tek seçenek kalıor usb yi değiştirip denemek başka diyeceğim bir şey yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam bunu kaç kez okudum bilmiyorum benim cihazın aktivasyonu açık cihaz alırker ücretli cccam server açık pop açık birinci sıradaki ikinci sarı renktekine yüklemeye çalışıyorum el ile yükleyince açıyor usb ile sıkıntı birincisi hangisine yükleneceği belli deyil usb ile sadece güncellekısmına gelip usb sekmesinde denemeler yapıyorum usb sekmesinin altında 6 adet sekme açılıyor bunlar şöyle... kanal listesi yükle ..xrteam hesabı...key güncelle..sunucu güncelle..cccam cfg dosya..newcam cfg dosya..şeklinde açılıyor bu ip tvler i hangisine yüklemeliyim teşekür ederim ilginize

hangilerini denedin
kanal listesini dene en mantıklısı bu dosya yapısından nereye yükleneceğine cihaz karar veriyor zaten
sunucu ne oluyor freesharemi acaba diğerleri zaten adından belli

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
sayın IIhackerII ustam bu xtram ücretli iptvler için zannediyorum orası boş kullanmıyorum ilk önce ona bir hesap oluşturulması gerekiyor oda ücretli

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
sayın IIhackerII ustam bu xtram ücretli iptvler için zannediyorum orası boş kullanmıyorum ilk önce ona bir hesap oluşturulması gerekiyor oda ücretli

kardesım benım bıldıgım kadarıyla ucretlı olmması lazım xtream kodes ozellıgıne gırdıgınde asagıdakı gıbı yazılar gelmıyormu
url
port
kullanıcı
sıfre

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

evet orası ücretli ama illa satın alman gerekmiyor mesela bulduğun panelleri oraya girebilirsin sağlamsa nette forumlarda verilenlerden
mesela hackerin verdiği m3u dosyasını aç url kısmını ilgili yere gir portu-kullanıcı adı ve paswordü girip kaydedersen sağlamsa link kanalların iner cihazına

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
benım bıldıgım kadarıyla tum cıhazların xtrem ozellıgı ınternetten buldugun iptv gırılebılıyor hayır boyle bırsey varsa sende yararlan dıye eger kullanıyorsa sana calısan bir iptv verecem

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
örnek vermek gerekirse elinde elinde şöyle panel linki var forumdan buldun diyelim
( http://src.sbs1.pw:8080/get.php?username=ali&password=veli&type=m3u )

url : http://src.sbs1.pw

port:8080

kullad: ali

şifre: veli

şeklinde girip dene
burda verdiğim link çökmüştür sağlam bulursan mastara uygun giriş yap çalışı
not:url kısmında http olmadan giriş yap cihaz kendisi koyuyor olabilir koymazsa eklersin

Son düzenleme:

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
xtream uygulamanın üzerine gelince kırmızı tuşa basıp sizin verdiğiniz port şifre vs çıkıyor içierisi boş herhangi bir tuş yok ok tam ekran recall çıkış var cccam için heralde

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
url http://151.80.100.126
port 1923
kullanıcı adı www.ssiptv.net
sifre vipteam.me

neroxx bu aktiftir aynı sekılde yaz

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
demekkı acıyormus sımdı nasıl yapıldıgını ogrendıgıne gore buldugun iplerı gırebilirsın artık

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
bu next yazılımdan önce cihazın markasını seçip kanalları tek tek oraya kopyalıyorum 15. 20 kanal sonra dosyala diyorum.
tvlist.txt not defteri diye çıkıyor onuda usby atıp cihaza takınca görmüyor not defteri kısmımı yanlış acaba

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
sizin ip tv gibi veriliyormu o şekilde verildiğini bilmiyorum senin dosyandaki gibi zannediyordum