Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo +Plus M3U converter

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Amigo +Plus için m3u dosyalarınızı iptv dosyasına uygun yapıda dosya hazırlar Program alıntıdır Hazırlayan arkadaşımıza teşekkürler
Program java ile yazıLmıştır sisteminizde java yoksa yükleyiniz

M3U Zapper HD Plus Converter

M3U Zapper HD Plus Converter.jpg

Ekli dosyalar

• M3U_Converter.zip
    71.9 KB · Görüntüleme: 405
Son düzenleme:

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
belirttiğiniz sayfadaki dosyayı indirdim sayfadaki görünen şekliyle bir uygulama çıkmadı bende jawa olmasındanmı kaynaklı bilemedim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
belirttiğiniz sayfadaki dosyayı indirdim sayfadaki görünen şekliyle bir uygulama çıkmadı bende jawa olmasındanmı kaynaklı bilemedim

BURADAN java indirip yükle çalışır bu uygulama m3u dosyasını cihazına uygun hale getirir nasıl kullanılacağı programda mevcut resimli (Amigo plus için kullanıcı iptv bölümüne yüklenecek şekilde uygun dosya yapısına dönüştürür)

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
jawa yükleyince uygulama açıldı kopyalama yontemiyle adresleri yapıştırdım dönüştürdüm dosya oluştur dedim dosyayı nereye oluşturuyor bulamadım sabit diskleri taradım yok uygulamanın üzerindeki yazılar haricinde bir klavuz yok birde ustam bunu usb ile cihazın ayarlar güncelleme usb ile güncelle sekmesi altında 6 adet sekme var bunlar arasında ip tv yok direk usb den yüklüyormuyuz nere giderse ditsin gibi kolay gelsin ustam

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
jawa yükleyince uygulama açıldı kopyalama yontemiyle adresleri yapıştırdım dönüştürdüm dosya oluştur dedim dosyayı nereye oluşturuyor bulamadım sabit diskleri taradım yok uygulamanın üzerindeki yazılar haricinde bir klavuz yok birde ustam bunu usb ile cihazın ayarlar güncelleme usb ile güncelle sekmesi altında 6 adet sekme var bunlar arasında ip tv yok direk usb den yüklüyormuyuz nere giderse ditsin gibi kolay gelsin ustam

1. sorunun cevabı Programı klasöründe çalıştır dosyan aynı klasörde oluşacak eğer isminden dolayı başarısız olursa dosya adını tvlist.txt olarak değiştir unutmadan kopyalayıp yapıştırdığın satırlar arasında boşluk bırakmamaya çalış hatalı dönüşüm yapar
2. sorunun cevabı önce şunu belirteyim bende plus yok önceki model var şöyle deneme yapabilirsin usb den güncelleme veya yükleme vardır mutlaka oradan girip dosyanın üstündeyken ok bas cihaz dosyanı tanıyacak ve gerekli yere hafızalayacaktır amigoda böyle yüklüyoruz plusta aynıdır büyük ihtimal
birde Diğer programla tek tek adres ekleyerek dosya oluşturup deneme yaptınmı (next mini HD mavi ve 18500 bölümünden) oluşturduğun dosyanın adını tvlist.txt olarak değiştirip yükleme yap tanımayabilir

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
ustam bu uygulamada eksikli var yada dosyada biryere kaydetmiyor belkide cihazın gelişimi için yazılımsal eksikliği var

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam bu uygulamada eksikli var yada dosyada biryere kaydetmiyor belkide cihazın gelişimi için yazılımsal eksikliği var

gözünden kaçırdığın bir şeyler olmalı kullananlar var yükleme yapıyorlar xtream iptv özelliğinide kullananlar var sıkıntı yaşamadılar tekrar anlatımları gözden geçir atladığın bir şey vardır mutlaka

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
akadir ustam arkadasın ne gibi sıkıntısı var tam olarak anlayamdım anladıgımız turden bırseyse bır el atalım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
akadir ustam arkadasın ne gibi sıkıntısı var tam olarak anlayamdım anladıgımız turden bırseyse bır el atalım

cihaza yükleyemiyor dosyayı oluşturmada sıkıntı yok programla hazırlıyor conerterlada yapmış sıkıntı cihaza atamıyor Amigo plus kullananlar yardımcı olmalı bendede yok mantık aynı ama birebir anlatmak daha doğru olur

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
onu dün denedim olmuyor dosya yı görmüyor...next yazılım sitesinde dönüştürdüm iptv leri tvlist.txt. olarak dosyaladı usb ye çıkarttım dosyayı usbyi cihaza taktım görmedi

Son düzenleme:

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
next amigo plus xtream codes ozellıgi

url
port
kullancı adı
sifre
sanıyorum busekılde gırılıyor elımde calısan iptv var nasıl gırlılecegı hakkında bılgım yok

http://151.80.100.126:1923/live/www.ssiptv.net/vipteam.me/4.ts bu verdigim 10 gunden beri aktıftir

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
onu dün denedim olmuyor dosya yı görmüyor...next yazılım sitesinde dönüştürdüm iptv leri tvlist.txt. olarak dosyaladı usb ye çıkarttım dosyayı usbyi cihaza taktım görmedi

sen boyle soyleyince usb den suphendım mumkunu yok gormesı lazım kardesım su usb bicımlendir oyle bır dene

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
http://www.next.web.tr/showthread.php/8978-Next-Minix-HD-Amigo-Plus-IPTV-Nas%C4%B1l-Ayarlan%C4%B1r.html

Karbon ustanın anlatımını bi incelermisin NEROXXXX

attachment.php

attachment.php

2. IPTV (Kullanıcı)
Kullanıcının kendi kanallarını ekleyebileceği özel bir IPTV uygulamasıdır.
Kullanıcı bu bölüme kanalları USB ile yada kumandadan yazarak ekleyebilir.
USB ile yüklemek isteyenler için dosya ismi tvlist.txt olmalıdır. Dosya içeriği ise aşağıdaki gibidir. (Max.2500 adet IPTV satırı girilebilmektedir.)

Kanal_İsmi,Kanal_Adresi

A.kadir+, IIhackerII Ustalarım kusura bakmayın söz konusu cihaz hiçbirimizde yok sezgin de yok direkt tarif edemediğimiz için araya girdim.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
programlada olsa sitedende olsa dosyasını yükleyememiş muhtemelen usb den kaynaklı
IIhackerII ın dediği gibi biçimlendirip denemesinde fayda var

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
ustam dün verdiğin dosyayı usbye attım görmedi usb yi biçimlendirdim tekrar attım görmedi fakat iptvleri manuel girince açtı teşekür ederim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustam dün verdiğin dosyayı usbye attım görmedi usb yi biçimlendirdim tekrar attım görmedi fakat iptvleri manuel girince açtı teşekür ederim

şunu bir dene dosyanı hazırladın farzedelim kaydederken dosya farkı kaydet dedikten sonra kodlamayı ansı yap kydet birde öyle dene bakalım sonuç ne