Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

amigo plus online film

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Merhaba kadir Hocam next mini amigo plus un online flim bölümünde adutlar için şifre istiyor Şifreleri verebilirmisin.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba kadir Hocam next mini amigo plus un online flim bölümünde adutlar için şifre istiyor Şifreleri verebilirmisin.

hasanım bende amigo plus yok ve istediğin şifre nedir bilgimde yok sanırım nextin sağladığı uygulamadan bahsediyorsunuz free server gibi süresimi bitti şifre istiyor anlamadım

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Cihazın fabrika free serverinin günü doldu sağolsun @dijimemo bugün yeniledi dedigim gibi online film bölümüne girdim şifre istedi. DOST abimi aradım oda sana havale etti önemli değil. Selamlar..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Abim döndü dolaştı kabak başıma patladı :D
kadirimm internet machinada kırmızı oklu bölüme>girerken şifre soruyor ya amigo pulsdada soruyormuş .

ben onu yazdım sana watsaptan hasanada yazıcaktım ama emin olamadım
şu watsapı ihmal etme bakıver ihtiyar :D

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
A.kadir ustam mesaj alımını kapatmışsın rahatsız eden mi var :D :sapka: :sapka:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
töbe töbee bide dögseydin sitedeki konularamı ,pm mi ,whatsapamı yoksa e postayamı bakacam 4 tane dost yok bi ihtiyar dost var nasıl yetişim he de bakimm

dost neydi herdaim yanında olandı sen yazdıydın öyle değilmiydi yoksa :D

hala watsapa bakmadın ha gene çentikler siyah duruyor :D

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Yokmu arkadaşlar elinde amigo plus cihaz olan sorumu yanıtlayacak.

Fabrikasyon çıkışında, iptv +18 bölümü yoktu diye hatırlıyorum ama işlemcinin desteklediği yurtdışı yenileme koduyla birlikte eklenmiş olabilir.. şuan benim elimde de aynı cihazdan yok ama bilgi alıp paylaşmaya çalışacağım..

iyi akşamlar..