Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo usb de :Cannot read enough file data--Bad upgrade file data.. ibareleri..

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
iptv adı doğru. o zaman çeişitli şekillerde denemek lazım.zahmetinize teşekkurler.olmazsa olmaz ne yapalım.sonunda ölum yok ya..
ayrıca kanal yedeğini aldım zaten.gerekmesi halınde sizin dediğiniz gibi geri yuklerım.tejkrar teşekkurler.

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
yardımlarınıza teşekkurler.cihazı tv den söküp kaldırmıştım. yarın deneyıp sonucunu yazacağım.

maho6650

0
Üye
30 Nis 2015
3
0
1
kardesim ynigi hatayi ben de cihazda goruyorum nasil yapabiliriz, kanal listesini size gondersem halleder misiniz acaba

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,691
113
izmir çamdibi
bu sorunların tümünü yaşıyorsanız garantisi devam ediyorsa garantiye verin etmiyorsa kurtarma yazılımı atın

buraq274

0
Üye
23 May 2015
16
0
3
Çözümü Hk

Merhaba dostlar,

Aynı sorun az önce bende de vardı. Siteye baktım çözüm var mı diye aslında. Olmadığını gördüm. Biraz uğraştıktan sonra buldum sorunu. Sorun tamamıyla kaydedilen cfg dosya ile ilgili. Dosyayı notepad ile açtıktan sonra farklı kaydet diyerek usb belleğinize IPTV.cfg olarak kaydederken aşağıdaki kodlama kısmına notepad de ANSI deyiniz. Unicode yada UTF kodlamaları cihaz okumuyor. Ben bu şekilde hallettim. Umarım yardımcı olur. Saygılar hepinize.

bu sorunların tümünü yaşıyorsanız garantisi devam ediyorsa garantiye verin etmiyorsa kurtarma yazılımı atın

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba dostlar,

Aynı sorun az önce bende de vardı. Siteye baktım çözüm var mı diye aslında. Olmadığını gördüm. Biraz uğraştıktan sonra buldum sorunu. Sorun tamamıyla kaydedilen cfg dosya ile ilgili. Dosyayı notepad ile açtıktan sonra farklı kaydet diyerek usb belleğinize IPTV.cfg olarak kaydederken aşağıdaki kodlama kısmına notepad de ANSI deyiniz. Unicode yada UTF kodlamaları cihaz okumuyor. Ben bu şekilde hallettim. Umarım yardımcı olur. Saygılar hepinize.

mesaj şubat 2015 yılına ait ben program yaptığım tarih 17/9/2015 hazırladığı dosya ANSI kodlamalıdır bizzat deneyerek hazırladım programı o zamanlarda amigo kullanıyordum bu tarihten sonra bu hatayı alanlara yazdım defalarca forumdaki mesajlarda hepsi mevcut aralarda kaldığından bulmak zor tabi cfg dosyasını kodlama ANSI olacak yoksa kabul etmiyor cihaz normalde varsayılan pc de utf-8 olduğundan dosya hazırlayıp yükleyenler başarısız oluyor hata veriyor

ilgili hata mesajına verilen mesaj burada

Son düzenleme:

buraq274

0
Üye
23 May 2015
16
0
3
Saol A.Kadir. Bende dünyayı kurtarmış edasındayım :) Görmedim, yardım etmek istedim.

Saygılar...

mesaj şubat 2015 yılına ait ben program yaptığım tarih 17/9/2015 hazırladığı dosya ANSI kodlamalıdır bizzat deneyerek hazırladım programı o zamanlarda amigo kullanıyordum bu tarihten sonra bu hatayı alanlara yazdım defalarca forumdaki mesajlarda hepsi mevcut aralarda kaldığından bulmak zor tabi cfg dosyasını kodlama ANSI olacak yoksa kabul etmiyor cihaz normalde varsayılan pc de utf-8 olduğundan dosya hazırlayıp yükleyenler başarısız oluyor hata veriyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Saol A.Kadir. Bende dünyayı kurtarmış edasındayım :) Görmedim, yardım etmek istedim.

Saygılar...

sende sağol estağfirullah ne demek şevkin kırılmasın paylaşım iyidir sayende eski mesajlarda ön plana çıkmış oldu yenilerde görmüş olur
:sapka::dostum: