Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Android kumanda uygulamasının çalıştığı yazılım hangisi ?

07 Osman

0
Üye
11 Mar 2018
7
1
3
Merhaba arkadaşlar,

Next Minix Hd Black cihazım var. Bu cihazıma önceleri ( nereden baksan bir kaç yıl) android kumanda uygulaması ile telefonumdan kumanda edebiliyordum. Ve o zaman hangi tarihli yazılım vardı tabiiki hatırlamıyorum. Şu an muhtemelen en son çıkan yazılım var, çünkü yeni yazılım ekrana düştükçe sürekli güncelledim şimdiye kadar. Şu anda android kumanda uygulaması çalışmıyor. Scan modunda cihazı buluyor ama işlevi yok.

Sizler hatırlıyormusunuz bu uygulama hangi yazılımda çalışıyordu ve o yazılımı nerede bulabiliriz ?

07 Osman

0
Üye
11 Mar 2018
7
1
3
Kendi cevabımı kendim buldum. 21.09.2012 tarihinde android kumanda olayı yazılıma eklenmiş ve sonraki yazılımlarda çalışacağı söylenmiş. Ben bu gün 06.07.2013 tarihli yazılımı yükledim ve android kumanda uygulaması çalıştı.

Makinadaki en son yazılım olan 07.11.2016 tarihli yazılımda çalışmıyordu. Ama arada çok yazılım var, hangisinden itibaren çalışmamaya başladı bilemiyorum.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,197
113
ALMANYA
Kendi cevabımı kendim buldum. 21.09.2012 tarihinde android kumanda olayı yazılıma eklenmiş ve sonraki yazılımlarda çalışacağı söylenmiş. Ben bu gün 06.07.2013 tarihli yazılımı yükledim ve android kumanda uygulaması çalıştı.

Makinadaki en son yazılım olan 07.11.2016 tarihli yazılımda çalışmıyordu. Ama arada çok yazılım var, hangisinden itibaren çalışmamaya başladı bilemiyorum.

Karbon ve Doktor mesaj görmüstur uygulamayi güncelleyim yeni yazilimalar uyumlu halle gelir

Son düzenleme:

07 Osman

0
Üye
11 Mar 2018
7
1
3
Dediğiniz gibi olsa çok iyi olacak. Çünkü evdeki çocuklardan tutun eşime kadar herkes yazılımın değiştiğinin farkına vardı, 06.07.2013 tarihli yazılımda kanal geçişleri oldukça yavaş. Son yazılımda kanal geçişleri daha hızlıydı.