Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Android'de Gizli Dosyalar Nasıl Görüntülenir?

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]Android'de Gizli Dosyalar Nasıl Görüntülenir?[/h][h=2]Android işletim sistemine sahip kişiler sistemdeki gizli dosyaları da görebilmektedir.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
android-de-gizli-dosyalar-nasil-goruntulenir.jpg
Android işletim sistemi tıpkı masaüstü versiyonlarında olduğu gibi gizli dosyaları görüntüleme imkânına sahiptir. Gizli dosyaları görüntülemek isteyen kişilerin bu konuda rehberimizde yer alan adımları takip etmesi yeterli olacaktır. Böylece sorun yaşamadan kolay bir şekilde sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve gizli dosyaları görüntüleyebilirsiniz.
Android işletim sisteminde gizli dosyaları görüntülemek isteyen kişilerin öncelikli olarak dosya gezgini uygulamasını açması gerekir. Uygulama açıldığında sağ üst köşede yer alan ayarlar bölümünden işlemlere başlanabilir.
1(52).png

Sağ üst köşede yer alan ayarlar bölümü üzerinden ulaşacağınız ekranda gizli dosyalar seçeneğine erişmeniz gerekir. Hidden files olarak da tanımlanan bu seçenek üzerinden gerekli ayarları yapmanız halinde artık Android işletim sistemindeki tüm dosyalar görüntülenecektir. Bu ayarları yapan kişinin dikkat etmesi gereken en önemli detay yapılan işlemlerin tüm işletim sistemindeki klasörleri kapsadığıdır.
2(56).png

[/FONT]