Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arkadaşlar next 2000 HD FTA cihazı yeni aldım ..ücretli cccam yüklüyorum ...Server ayarların da serverler görünmüy or kanal açılmıyor..yardım lüt

kayili

New member
Üye
13 Ocak 2019
4
0
1
Arkadaşlar 2000 HD fta ya cccamlar yükleniyor ama görünmüyor..kanal açılmıyor aktif olmuyor.Menüler arası geçişler donuyor... Kanallar çok donuk .usb den cccam yükledim serverler görünmüyor ne yapabilirim

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Arkadaşlar 2000 HD fta ya cccamlar yükleniyor ama görünmüyor..kanal açılmıyor aktif olmuyor.Menüler arası geçişler donuyor... Kanallar çok donuk .usb den cccam yükledim serverler görünmüyor ne yapabilirim
Kardeş keşke bir üst modelini alsaydın.

yurdal

0
Üye
30 Kas 2015
15
18
3
Next minix hd internet machina receiver da cccam Şifremi nasıl görünür haline getire bilirim. Teşekkürler.

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Next minix hd internet machina receiver da cccam Şifremi nasıl görünür haline getire bilirim. Teşekkürler.
öyle bir marka cihaz yok cihaz 2000 hd yedekleme yaparak görebilirsin eğer cihazın next minix hd ise cihazın aldığı ip web sayfasına yazıp ordan ccccam kısmından görebilirsin

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@yurdal

Next 2000 hd diger bir deyişle 2000 hd internet machinada şifreler görünür olmaz .Unutma durumunda servercınızdan istemek durumundasınız.

Bu durum karşısında önlem olarak belirli zamanlarda cihazınıza flash bellek takarak menü güncellemeler e gelip üstte Usb .... yazarken MAVİ tuşa basıp cihazınızın yedegini usb kaydetmeniz gerekir. Yeni Yazılım attıgınızda istenmiyen bi durumla karşılaşmamak için bu yedek ile geri dönersiniz yaptıgınız ayarlar girdiginiz serverlar cccam yada ıptv serverlar geri gelir.

Son düzenleme:

yilmaz43

0
Üye
9 Şub 2012
56
42
18
68
Tavşanlı -Kütahya
Benim anladığım bu arkadaş serveri USB ile yüklemiş,aktif hale getirememiş. Bunun için yapacağı:
GİRİŞLER-MEDYA-SERVER DÜZENİ-Server Bağlantısı- AÇIK olacak,kaydedip çıkacak.

yurdal

0
Üye
30 Kas 2015
15
18
3
Next 2000 hd diger bir deyişle 2000 hd internet machinada şifreler görünür olmaz .Unutma durumunda servercınızdan istemek durumundasınız.

Bu durum karşısında önlem olarak belirli zamanlarda cihazınıza flash bellek takarak menü güncellemeler e gelip üstte Usb .... yazarken MAVİ tuşa basıp cihazınızın yedegini usb kaydetmeniz gerekir. Yeni Yazılım attıgınızda istenmiyen bi durumla karşılaşmamak için bu yedek ile geri dönersiniz yaptıgınız ayarlar girdiginiz serverlar cccam yada ıptv serverlar geri gelir.
Çok teşekkür ederim. Sağolun.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
#6 @yurdal
Yılmaz hocam arkadaşımızın anlatımından anladıgım kadarı ile sizin verdiğiniiz cevabı vermedim #6 (Çünkü : Arkadaşımız cihazını alırken !! serverı yüklü olarak almış sanırım (Bazı satıcılar bu şekilde cihaz satıyor agızlarıda bol laf yaptıgından cihazı nerdeyse serverı ile beraber 450-550 gibi çok yüksek denecek fiyata satıyor) satıcıyada serverın adresini sormadı kaydet derken de kullanıcı adı görüküyor şifre güvenlik amaçlı malum görükmüyor bunun sonucunda şimdi istesede istemesede usb ile kolayca server yükleyemiyor ancak manuel girebiliyor bu sıkıntısından dolayı ögrenmek istedi diyerek düşündüm.

Not cihaz serverı günü biter ise (Fabrikasını ararsanız )seri numarasını bildirdiginizde ücretli uzar (ücretli serverdan fazla farkı yoktur yayınlar açısından fiyatıda makul düzeydedir.)

Son düzenleme:

yilmaz43

0
Üye
9 Şub 2012
56
42
18
68
Tavşanlı -Kütahya
Kayili arkadaş cihazı server yüklü almamş,USB'den kendi yüklemiş.
''Arkadaşlar 2000 HD fta ya cccamlar yükleniyor ama görünmüyor..kanal açılmıyor aktif olmuyor.Menüler arası geçişler donuyor... Kanallar çok donuk .usb den cccam yükledim serverler görünmüyor ne yapabilirim?'Konu başlığında yazdığı bu. Ben onun için yukarıdaki cevabı verdim.(Mesaj:9)