Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arkadaşlar yardımınız gerekiyor.

replax1907

0
Üye
25 Şub 2015
6
0
1
Bendede next amigo var cihazda bir sıkıntı varki çok can sıkıcı next yardımada yazdım bir dönüş olmadı acaba sorunun anısını yaşayan varmı yada çözümü varmı örneğin herhangi bir kanalı izlerken sinyalle yada çanakla olmayan sebeplerden tamamen cihazla alakalı bir kasma oluyor sanki bilgisayar oyunarında oyun kasarda fps düşüşü olur ya aynı o şekilde ne yapmam gerekiyor bir tavsiyesi olan varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

buyukbalkan

0
Üye
25 Şub 2015
18
0
1
benzer şekilde oluyor. cihaz sıkıntılı bence. bir türlü düzeltmediler kanal geçişleri de çok çok yavaş.. Çok sık cihazı kapatıp açmak durumunda kalıyorum. IPTV kanalları gezerken cihaz bazen reset atıyor. ilk açılışta kanal görüntüsü geliyor, 5 sdaniye sonra siyah ekran, 15-20 sani,ye böyle bekliyoruz, sonra kanallar geliyor. kanalları biraz sık gezerseniz donup kalabiliyor....
garantiye göndermeyi düşündüm ama alacağım yanıtı biliyorum:"cihazı denedik, kanalları sorunsuz gösterdi". Benim gibi kullanmayacaklar, birkaç kanal deneyip gönderecekler. 2 ayrı uydu sisteminde denedim, sonuç aynı...

replax1907

0
Üye
25 Şub 2015
6
0
1
acaba herkezde böylemi yoksa boottan yazılım tekrar kurup sonra 19.12.2014 yazılımını yükleyip denesek mi ki çok büyük bir sıkıntı bu

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,580
57,677
113
izmir çamdibi
bende söz etiğiniz sıkıntılar yok sadece bazen kanalı izlerken bir kaç saniye sinyal yok yazıyor sonra normale dönüyor

replax1907

0
Üye
25 Şub 2015
6
0
1
Bende neden var anlamadim baska cihaz almayi bile düşünüyorum herhangi bir tavsiyeniz varmi acaba

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Bende sizin cihazdan yok ama zaman zaman sinyal sorunu bendede oluyordu lnb kadar tum baglantilari tekrar yaptim simdi sinyal sorunu yok kasma genelde hd kanallarda oluyor sanki playstaysin oynar gibi kapatip acinca gidiyor

buyukbalkan

0
Üye
25 Şub 2015
18
0
1
Ben sistemde sıkıntı olmadığından eminim, çünkü 2 farklı cihaz daha var, onlarda böyle sorunlar yok. Yazılımdan sonra fabrika ayarlarına döndüm, sonuç değişmiyor. Ben de cihazı değiştirmeyi düşünüyorum ve bir daha kesinlikle next almayacağım(yazılım yok, destek yok, sorun çok)...

aydın33

0
Üye
18 Şub 2013
87
1
8
bazı cihazlarda aşırı ısıdan kaynaklıdır bu tür sorunlar sinyal yok olayı kilitleme daha çok proplemler cihazı kullanmadığız zaman fişde bırakmayınız