Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Astra 4A(5E) merkezli çanak ile Astra (19.2) izlenebilir mi?

Guneyli93

0
Üye
23 Ocak 2017
13
0
1
Elimde boşta bir lnb var. Çoklu lnb tutucu aparatla astra(19.2) izleyebilir miyim?

Şu an çanak astra 4a (5E) ya ayarlı. Çanak anteni 2-3 saatlik uğraşla kendim ayarladım ve bozmak istemiyorum(Malum belgesel kanalları var).

Haydar ustamın bir yazısını gördüm. Hotbird merkezli astra-hotbird-sirius olarak bu sistemi yapmış. Sirius merkezli yapılabilir mi? "merkezli derken Astra(5E) lnbsi tabikide en uçta olacak tabiki teoride"

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Elimde boşta bir lnb var. Çoklu lnb tutucu aparatla astra(19.2) izleyebilir miyim?

Şu an çanak astra 4a (5E) ya ayarlı. Çanak anteni 2-3 saatlik uğraşla kendim ayarladım ve bozmak istemiyorum(Malum belgesel kanalları var).

Haydar ustamın bir yazısını gördüm. Hotbird merkezli astra-hotbird-sirius olarak bu sistemi yapmış. Sirius merkezli yapılabilir mi? "merkezli derken Astra(5E) lnbsi tabikide en uçta olacak tabiki teoride"
Bende hotbird merkezli Siriüs 9 derece astra 19 ve astra 23 uyduları var. Çanak 90lik yer Manisa. Bence 120 ilk çanakla dediğim gibi sen de yapabilirsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Selamlar kardeşim size yardımcı olabilmem için konum olarak Türkiye'nin neresinde ikamet ettiğinizi yazmamışsınız.! Astra 19* ne yazikki bazı yerlerden alınamamaktadır...