Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Asus Zenfone 2 Selfie Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1468182706_asus-zenfone-2-selfie-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.png

Asus Zenfone 2 Selfie Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Asus yeni harikası olan zenfone2 Selfie’yi tanıttı. Yapılan açıklamada telefonun isminden de anlaşılabileceği gibi telefon Selfie kamerasına önem verilmiş durumda. 5.5 İnçi ekran boyutuna sahip olan telefon oldukça kaliteli bir ekrana sahip 1080x1920HD ve 401PPİ yoğunluğundaki ekran telefonunuzda en parlak ve kaliteli videoları izlemenize olanak sağlayacak. Ayrıca Ekran İPS LCD teknolojisi ile üretilmiş ve multi touch ve çizilmeye dayanıklı cam ile geliyor. Kış mevsiminde de eldivenle kullanım düşünülerek dokunmatik hassasiyeti maksimum düzeye çıkartılmış durumda.
13 Megapiksel arka kamere ile oldukça kaliteli fotoğraflar çekerken kullanıcı için büyük sürprizi ön kamerada da kullanılan yine 13 megapiksellik kamera ile yapmış durumda. Yakın zamanda 4.5G Veri aktarma hızına geçen ülkemizde çok rahat kullanılabilecek zira telefon 4.5g uyumu ile birlikte gelmiş durumda.

Telefonların olmazsa olmazlarından olan ekran görüntüsü alma konusunda alma konusunda da sıkça gelen soruların başında ise nasıl yapılabileceği geliyor. Kısaca özetlemek gerekirse ekran görüntüsü alma konusunda uygumlar yapılmış olsa da Asus Zenfone2 selfie’de ekran görüntüsü almak için ses kısma tuşu ve kilit tuşuna birlikte basıp biraz beklediğinizde gelen deklanşör sesinin ardından ekran görüntüsü alınmış ve galeriye otomatik olarak kaydedilmiş oluyor. Eğer yeni bir telefon alacaksanız kesinlikle Asus Zenfone2 selfie göz atmanız gereken bir model ve Avrupa da çok yüksek kullanıcı sayısına ulaşmış durumda.

Asus Zenfone 2 Selfie Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

1468182974_asus-zenfone-2-selfie-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg

Asus Zenfone 2 Selfie Oyunları için TIKLAYINIZ

Asus Zenfone 2 Selfie Uygulamaları için TIKLAYINIZ

Asus Zenfone 2 Selfie Temaları için TIKLAYINIZ

Asus Zenfone 2 Selfie Antivirüs Uygulamaları için TIKLAYINIZ