Neler yeni

Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max'ı Tanıttı!

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,404
Beğeniler
15
#1
[h=1]Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max'ı Tanıttı![/h][h=2]Asus tarafından geliştirilen Zenfone ailesi daha da güçlenerek kullanıcılarla bir araya geliyor. Yeni yapılan açıklamalarda Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max tanıtıldı.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
Mobil sektördeki gücünü artırmak isteyen Asus farklı modelleriyle piyasada yer almaya devam ederken son yapılan tanıtımlarda Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max görücüye çıkarıldı. Farklı modelleri ve üstün özelliklere sahip cihazlarıyla piyasada var olmaya çalışan Asus yaptığı çalışmalar neticesinde oldukça iyi dönüşleri almaya başladı. Bu da markanın geleceği adına çok önemli bir durum yaratırken yapılan tanıtımlar ile birlikte markanın piyasada Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max modelleri ile yer alacağı da kesinlik kazandı. Uzun zamandan beri bu modeller ile ilgili pek çok iddia gündeme getirilirken Asus bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı.
Türkiye Pazarına Girebilir
Tanıtılan telefon modellerinin bir önceki versiyonları ile Türkiye'de de oldukça ilgi gören Asus'un yeni modellerinde yüksek özellikleri tercih etmesi Asus sevenlerin ve tercih edenlerin çok daha iyi bir telefona sahip olmasını sağlayacak. Yeni telefon modellerinin ortak özellikleri arasında daha uzun bir pil ömrünün olduğu belirtilirken bundan sonraki modellerde artık daha uzun süreli bir telefon kullanımı mümkün olacak.
Zenfone 3 Laser Genel Özellikleri
Asus'un yeni akıllı telefonu Zenfone 3 Laser 2.5D bombeli 5.5 inçlik Full HD ekran, 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı,13MP arka kamera gibi özelliklere sahip.
Zenfone 3 Max Genel Özellikleri
Zenfone 3 Max’ın özellikleri ise 2.5D bombeli 5.2 inçlik Full HD IPS ekran, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 4100mAh kapasiteli batarya.
Telefon modellerinin arasında çok küçük farklar yer alırken iki modelin de 800 TL 1200 Türk Lirası arasındaki bir etiket fiyatına sahip olması bekleniyor. Tanıtımı yapılan modellerin önümüzdeki dönemlerde Avrupa ve Türkiye pazarında satışa çıkması beklenirken tanıtım sonrasında dahi yeni modelleri oldukça ilgi çekmeyi başardı.
[/FONT]