Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Azerspace 1/africasat 1a {46.0°e}

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
listedekı kanallar cıkmıyor baska kanallar cıkıyor

Sn.Arkadaşım söz konusu verilen link doğru olup EN AŞAĞIDAKİ birkaç Tp deki yayınlar izlenebilmektedir söz konusu TP ler AŞAĞIDA verilmiştir.

1. 11095 H 27500
2. 11135 H 27500
3. 11175 H 27500
( İDMAN AZERBAYCAN )

NOT:Eğerki söz konusu frekanslarda listede verilen kanallar çıkmıyorsa sizin çanak ayarını yapan arkadaşları bir zahmet tekrar geri çağırın doğru ayar yapsınlar...

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
fazla kanal bulmuyor sorun orda kardesım
sn.kardeşim azersat ilk açıldığında 100 ün üzerinde kanalı vardı ama şimdi 50 yi falan zor buluyor,neden dersen bu uyduyu cazibeli bulan veya bulmayan var onun için kanal sayısı az.mesela türksatta 450 civarı kanal var yinede başka ülkeler rağbet etmiyor,kısaca arz talep meselesi ,tahmin ettiğim gibi kör tarama yaptırmışsın bunların dışında tp ve kanal olmaz ama 45 derece ve 48 dereceden sinyal alırsın,sana iyi seyirler,takılırsan bir yerde sen yaz.iyi günler.

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
Verdi

[/Sayın arkadaşım kingofsat sitesi kendini güncellemiyorsa ben ne yapayım şu an girin bu siteye karşınızda bu liste.SIZE]

sn.kardeşim bir yere cevap yazarken birazcık inceleyelim ve kendi çanak antenimizden teyit ederek yazalım,bu site bunu veriyor,güncelleme yapmıyor diye suçu üzerimizden atamayız,mesela ben hemen bir araştırma yapıp yazmaya çalışırken bir arıza nedeniyle yazamadım,sonra bu yazılanları okuyunca cevap yazma ihtiyacı hissettim.zaten yukarıdaki site artık görevini zoraki yapıyor,diğer bir arkadaşımızın verdiği site birazcık sitesini güncelleyerek bizleri bilgilendiriyor.iyi günler.