Neler yeni

AzTv HD Yayında Azerspace 46°E

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Azerspace 46°E

#AzTV_HD
#İctimai_HD
#Xazar_HD
#ATV_HD

11135 H 27500 5/6 DVB-S/MPEG-4

zyab1903

Member
Üye
Süper haber. Teşekkürler

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

terziyavuz

New member
Üye
Az tv olacaktı

Yanlışlık la başka konuya mesaj yazıldığım zaman neden silemiyorum ben az tv yeni hd yayını hakkında görüş bildirmek istedim ama telefonda yazıp okeylediğimde baktım ki o konuyla ilgisi olmayan next in sayfasıymış ben bu konuda sayfaların dizaynında müşterilerin hatalara düşmemesi için biraz daha anlayışlı olmalarınızı ve hatalarını düzeltebilmeleri için de olanak sağlanmalarını rica ediyorum.

Son düzenleme:

canyash

New member
Üye
Merhaba kardeşim bu kanalları izlemek için çanak anteni döndürmek şart mı..Türksat izliyorum o yönde yani anten.makinem machina 3d süper..bu kanallar için bis key mi girmek gerekiyor

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Merhaba kardeşim bu kanalları izlemek için çanak anteni döndürmek şart mı..Türksat izliyorum o yönde yani anten.makinem machina 3d süper..bu kanallar için bis key mi girmek gerekiyor
Bu ve diğer sorunuza öteki konuda cevap verdim dilerseniz oradan bakabilirsiniz...

starkman

Member
Üye
kanallarda hd işareti de yok ama fazla sürmez hd yayına geçerler diye düşünüyorum

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
tamam yok yukarıda bır arkadas menu paylasmıs orda hd ısaretı var onu demıstım
Mpeg-4 formatında yapılan yayınlar HD cihazlarda HD olarak görünmektedir ama yayınlar HD değildir.Bunun amacı bu formattan yayın yapılan TP deki yayınları daha çok sıkıştırarak daha fazla kanala yer açmaktır...

simcell

New member
Üye
Kanalları iki farklı cihazda kontrol ettim ve kanalları silip yeniden taradım ama iki ayrı markalı HD cihazda da kanalların yanına HD ibaresi gelmedi.

nextreyiz61

Özel Üye
Özel Üye
kanallar şimdilik sd formatta mpeg 4 kipini kullanmaktadır. Altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra yakın bir zamanda HD yayına geçecekler.

metehan__

New member
Üye
Dün akşam yayın gitti bugün sabah bakım görüntüsü olan renkli şeritler geldi..bilgisi olan varmı?