Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bilgi Talebi

goksun

0
Üye
3 Eki 2012
6
0
1
Arkadaşlar merhaba;
Uzun süredir next pembe uydu alıcısını kullanıyorum ama görüyorum ki aslında kullanmıyormuşum. Bazı bilgi taleplerim olacak açıklarsanız sevinirim.

Soft cam
freeshare
free cccam anlamları nedir. Bana ne gibi bir faydası olabilir. Hangi kanalları açar, nasıl yükleyebilirim, güncelliklerini nasıl kontrol edebilirim?
Yardımlarınız için teşekkürler.

goksun

0
Üye
3 Eki 2012
6
0
1
araştırdığım için uydu cihazını kullanamadığımı fark ettim. en basit anlamda açıklama istedim sadece...

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
O zaman cevaplayayim
Softcam: emu sisteminde kullandigimiz key bolumune denir eskiden bircok kanali bu keylerle izlerken simdi cogunlukla biss keyler calismaktadir idman tv trt vb mac esnasinda kanallarin sifrelerini acar

Free share:buda next cihazlarinin icinde islemci firmalarinin verdigibir hizmettir buda net baglantisi ile hotbirt de yayin yapan bir cok kanallin sifrelerini acar

Free cccam: ucretsiz bir hizmettir buda turksat disinda bir cok yabanci uydularin kanallarini acar thor sirus hotbirt astra vb bunlarin sistemleri cihazindaki yerel ag baglantilarinda bulursun

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Göksun kısaca cihazın :
-gerekli şartlar saglanırsa (internet ve yabancı uydu hotbirt-astra gibi)
menü ag baglantıları 666666 tuşla altta sarı freeshare etkin olur
menü tv sistemi 00000 kırmızı tuş çıkar keymenüsü etkin
menü ag baglantıları altta newcam yazan yere gel ses tuşu bas cccam yazar kırmızıya bas
server1 = 1-2-3-4 server girilir
host:girdiğin server adresi
port:giriş kapısı
kullanıcı adı
şifre

otomatik baglantı
baglan

cccam ile şifreli kanalların bazılarını açar

iki çeşit yükleme var manuel ve usb ile allshares dat dosyası.
şimdi

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/250-Next-Minix-HD-%28Mavi-amp-Pembe%29.html

Next Minix HD CCcam Bilgilerinin Girilmesi(Resimli Anlatım)

Next Minix HD NewCamd & CCcam & MGCamd Bilgilerini USB ile yüklemek.

Next Minix HD Emu Aktif Etme Anlatımı ve Master Kod

bu konuları oku muhtemelen alttaki paylaşımlarda sana uygun bitane cccam paylaşım vardır

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/455-Card-Sharing-%28Kart-Payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1%29-Servers.html

NOT: İP TV ÇALIŞMAZ KAFANI KARIŞTIRMA

Son düzenleme:

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Dost 6068 bende zaten iyi bir cihaz yazdim farkindaysan dandik cihaz demedim alli islemcili cihazlarin nesi duzgunki makina 3d pandora amigo dbox red bu tur cihazlarda iptv keyif verir altinizda serçe varken ferrariyi gecmeyi bekleyemezsiniz zaten :D:D

goksun

0
Üye
3 Eki 2012
6
0
1
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler emeğinize ayrı teşekkürler şimdi anlamış bulunmaktayım. Hemen işlemlere geçeyim:))