Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bİss Şİfrelerİnİ elle gİrme sorunu

gazelliler

0
Üye
27 Ocak 2012
2
0
1
next minix hd pembe renkli cihazımda en son yazılım yüklü uydudan yükledim ok tuşuna basıp kanallar listelendi şifreli kanal üzerinde mavi tuşa basıyorum biss şifre girme bölümü gelmiyor emu aktif freeshare server aktif cihazı fabrika ayarlarına getirdim yeniden emuyu aktif ettim uydudan yeniden güncellemeyi yaptım herşeyi denedim bir türlü biss elle girme bölümü açılmıyor. kumandada mavi tuş çalışıyor dil seçenekleri bölümü olarak çalışıyor ama anlamadığım bir sorun var çözemedim daha önce elle girme bölümünü kullanmıştım yeni yazılımlardan sonra bir sorun var diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
next minix hd pembe renkli cihazımda en son yazılım yüklü uydudan yükledim ok tuşuna basıp kanallar listelendi şifreli kanal üzerinde mavi tuşa basıyorum biss şifre girme bölümü gelmiyor emu aktif freeshare server aktif cihazı fabrika ayarlarına getirdim yeniden emuyu aktif ettim uydudan yeniden güncellemeyi yaptım herşeyi denedim bir türlü biss elle girme bölümü açılmıyor. kumandada mavi tuş çalışıyor dil seçenekleri bölümü olarak çalışıyor ama anlamadığım bir sorun var çözemedim daha önce elle girme bölümünü kullanmıştım yeni yazılımlardan sonra bir sorun var diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

Normalde EMU aktif olmadığı durumlarda dediğiniz kısa yoldan mavi tuş ile kéy girme işlemi yapılamaz.,yazılımsal bir sorun olsa kimse de çalışmaz, peki Tv Sistemi bölümüne geldiğinizde kırmızı tuş ile düzenle kısmından giriş yaparak kéy ekleyebiliyor musunuz ?ayrıca Büyük kumandanın mavi tuşunun çalışıp çalışmadığını da kontrol ediniz...

mahfuz072

0
Üye
8 Kas 2012
1
0
1
Next mİnİx hd emu aktİf kirmizi okla bİss menÜsÜne gelİyorum ama ordakİ deĞerler nasil olacak bİlgİ verİrmİsİnİz?

apex1961

0
Üye
9 Kas 2012
1
0
1
Karbon kardeşim çok saol verdiğin bilgiler çok işime yarıyor emeğine çok teşekkür ediyorum saygı duyuyorum ve kardeşim sende bir şey istiyorum "Star Tv HD, Show Tv HD, Kanal D HD, ve birçok türkçe hd kanallarının biss keyi ni yazarmısın ve resimli nasıl girildiğini yazarmısın.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Star TV HD Biss Key 2011 şifrelerine aşağıdaki bilgilertden ulaşabilirsiniz. Star tv yi şifresiz izlemek isterseniz hemen aşağıdaki değerleri giriniz.
Star TV HD Biss Key 2011

star TV HD’nin frekansları: 11935 H 22000 3/4

Star Tv Biss Key Şifreleri Kırma

STAR TV için;

Biss ID: 0×1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0×001FFB olarak girilmelidir.)

Biss TP: 11794/5632(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)

star tv maç yayınlarını yukarıdaki frekanslardan izleyebilirsiniz.

yazıları gördüğüm yer alıntı yaptım yer nekadar doğru oldunu bilmiyorum amacım reklam değil ama doğrumudur bilmek istiyorum;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
şeklinde yazı gördüm ve yapamadım bir yardımcı olursan sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon kardeşim çok saol verdiğin bilgiler çok işime yarıyor emeğine çok teşekkür ediyorum saygı duyuyorum ve kardeşim sende bir şey istiyorum "Star Tv HD, Show Tv HD, Kanal D HD, ve birçok türkçe hd kanallarının biss keyi ni yazarmısın ve resimli nasıl girildiğini yazarmısın.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Star TV HD Biss Key 2011 şifrelerine aşağıdaki bilgilertden ulaşabilirsiniz. Star tv yi şifresiz izlemek isterseniz hemen aşağıdaki değerleri giriniz.
Star TV HD Biss Key 2011

star TV HD’nin frekansları: 11935 H 22000 3/4

Star Tv Biss Key Şifreleri Kırma

STAR TV için;

Biss ID: 0×1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0×001FFB olarak girilmelidir.)

Biss TP: 11794/5632(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)

star tv maç yayınlarını yukarıdaki frekanslardan izleyebilirsiniz.

yazıları gördüğüm yer alıntı yaptım yer nekadar doğru oldunu bilmiyorum amacım reklam değil ama doğrumudur bilmek istiyorum;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
şeklinde yazı gördüm ve yapamadım bir yardımcı olursan sevinirim.

Selamlar ;

O sitede ki Star Tv Hd ile bilgiler tamamen uydurma,eski ve arama motorlarında site isimlerinin çıkması için yazılmıştırve kaldırılmamıştır..
Star Tv HD Biss şifreleme sitemi değil Videoguard şifreleme sistemi kullanmaktadır ve frekans bilgileri de 11054 H 30000 5/6 DVB-Q /MPEG 2 dir... ayrıca orada verilmiş olan kéy değerleri ise NTV ve Ntv spor kanallarının kullandığı şifrelerdir,,

Türkiye'de izlenebilen HD platformlardan ;
http://www.flysat.com/turksat42-hd.php

Sadece ,
- TRT HD
- TRT1 HD
- ATV HD
- SEMERKANT HD
- TELEDÜNYA HD ( promo )
- TELEDÜNYA 3D HD (test)

Kanalları izlenebilmekte dışında tüm HD yayınlar D-Smart yada Digitürk platformuna aittir, bu yayınların şifreleme sistemi public edilerek izlenmesi mümkün değildir,zaten bu platformların İLLEGAL olarak izlenmesi de KANUNEN yasaktır,bu gibi konular ayrıca forumumuz da da yasaktır,

Bu platfomlara ait kanalları tek izleme yolu YASAL ABONELİK satın alarak izlemektir.

Kolay gelsin.

yakrub35

0
Üye
23 Nis 2013
1
0
1
ntv spor yayınını mınıx uydu alıcımdan şifresiz nasıl izleyebilirim yardımcı olurmusunuz?