Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bülent Yıldırım - Beşiktaş - G.Saray Maçı Yönetimi.. (26.08.2012)

Casio Murat

0
Üye
24 Tem 2012
26
2
3
beşiktaşlılar maç sonu hakeme çok isyaaan ettiler.. bende bi gs-li olarak bülent yıldırıma 90 dakika isyaan ettim.. !!!
çünkü bülent yıldırım; her türlü ikili mücadele, basit faullerde, hep beşiktaşın yanında oldu..
beşiktaşın skor olarak önde olduğu dakikalarda beşiktaşlı oyuncuların zaman geçirmelerini hep seyretti.. (HELE Bİ BATUHAN OLAYI VARKİ) ..
Art maç içinde aleyhimize o kadar çok gereksiz fauller çaldıki hem oyunumuzu etkiledi hemde hızımızı kesti..

beşiktaşlılar burakın pozisyonuna çok itiraz ettiler penaltı yok diye..
79 da emre çolakın pozisyonu penaltıydı ama. 79 da penaltı verilmiş olsa bence maçı kazanırdık..

maç bittikten sonra beşiktaşlılar hakeme çok öfkeliydi, çünkü maç içinde gösterebilecekleri yada şunu kaçırdım dedikleri bi pozisyonları yoktu.. varsa yoksa hakem.. !!!
şimdi kendilerine soruyorum; 90 dakika ne futbol oynadınız.? kaç tane pozisyonunuz var.?
attığınız 3 golde tesadüf 3 golde şans..
yatın kalkın umut ve elmandere dua edin..
bugün aldığınız 1 puanı umut ve elmandere sonrada sizi 90 dakika tutan hakeme borçlusunuz..#

derbi-macin-hakemi-bulent-yildirim-2-3885754_997_300.jpg

Casio Murat 1905

Palermolu

0
Üye
31 Ağu 2012
8
0
1
süper yorum yapmışın casio murat tebrik ederim seni. beşiktaş çok şanslıydı bu maçta.
umut ve elmander maçta beni çileden çıkarttılar

Casio Murat

0
Üye
24 Tem 2012
26
2
3
bülent yıldırım 90 dakikanın genelinde beşiktaşı tuttu.. hemde bariz bi şekilde..
penaltı pozisyonu dışında bize hiçbir artısı olmadı.. zaten pozisyon gözünün önünde oluyo..
ama onu bile yan hakeme danışıp verdi..
aydın yılmazın 2 pozisyonunda sınıfta kaldı.. veli kavlakın sert faullerine sarı kart vermedi..#

POWER MAN

0
Üye
1 Eyl 2012
10
0
1
istanbul
bülent yıldırım inşallah bi daha bizim maçlarımıza verilmez, çünkü onun yönettiği bi çok maçta
başımıza mutlaka bir şey geliyor :(

Cenk FB

0
Üye
3 Eyl 2012
10
0
1
galatasaray ucuz kurtuldu casio murat 85 te penaltı vermeseydi hakem yenilmiştiniz.
tamam cimbom iyi oynadı çokda gol kaçırdı ama bunları atacaksın.
beşiktaşa haksızlık yaptılar