Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bütün Yazılımlarda Takılmalar Oluyor.

Bay-M

0
Üye
Merhabalar Next Minix HD Amigo 19.12.2014 Tarihli Yazılım Ven Önceki Yazılımlarda Görüntüde Takılmalar Oluyor. Bütün Donanımlar Sağlam Diğer Cihazlarla Kontrol Ettiğimde Hiçbir Sıkıntı Olmuyor. İki Kere Diseqc Değiştim İki Kere Lbn Değiştim Sonuç Aynı Takılmalar Devam. Her Yazılıma Kendi Kanal Listesini Tarattırdım Yine Aynı. Anten Ayarlarını Uydu Bulucuyla Yaptım Diğer Cihazlarda Sıkıntı Yok Ama Gelin Görünki Next Minix HD Amigo Cihaz Devamlı Takılmalar Yapıyor. Sinyal Yok Yazmasına Alışmıştım Ama Takılmalar Can Sıkıyor.Konuyla İlgili Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmi ? Şimdiden Teşekkür Ederim.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Bay M ye bende katılıyorum cihazım nex minik amigo hd son yazılımda dahil bütün yazılımlarda cihaz açıldıktan bir süre sonra yayında donmalar devam ediyor cihazı fiştençekmekten artık iyice uyandım diğer cihazlarda bu sorun hiç yok 2015 in neredeyse 3. ayına gireceğiz hala 2014 yazılımı ile duruyoruz Yeni bir yazılım ile bu sorunların ortadan kalkmasını bekliyoruz. c. c cam server kullanıyorum. SELAMLAR...

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
yukarda arkadaslarin yazdigi sikintilar bendede var çözüm bekliyor amigo kullanicilari olarak

replax1907

0
Üye
25 Şub 2015
6
0
1
aynı sıkıntı bendede var bi fps düşüşü gibi sanki hafif bi takılma çok can sıkıcı sık sıkta tekrarlıyor nasıl çözülecek acaba çok merak ediyorum