Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

cccam problemi

sinan2000

0
Üye
10 Haz 2015
8
0
1
Minix Amigo HD kullaniyorum CCCam linkimi yaziyorum birtürlü acmiyor yardim edermisiniz tesekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Almış olduğunuz C line off olabilir, ücretli server kullanıyorsanız server sahibi ile iletişime geçin, cihzınızın bağlantılarında hata olup olmadığını anlamak için, başka bir CCcam server ile test edin.

Kolay gelsin.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Minix Amigo HD kullaniyorum CCCam linkimi yaziyorum birtürlü acmiyor yardim edermisiniz tesekkürler.

kumandadan cccam wiew bölümüne girince satırın üstünde iken KIRMIZI Tuşa bas status OFF yazar ardından tekrar KIRMIZI Tuşa bas statüs ON yazar adres doğru ve sağlam ise net bağlantında sorun yoksa satırın solundaki kare nokta yeşil olur aktifleşir biz günlük test server kullanıyoruz dostun paylaştıklarından gayet iyi çalışıyor cihazda sıkıntı olmaması lazım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Yardiminiz icin coktesekkür ederim problem cözüldü ok.

Bumudur yani problem çözüldü iyide nasıl çözdün hata neredeydi uyarılarımı dikkate aldın adrestenmi nereden kaynaklı dimiya soruyu soruyorsunuz problem çözülüyor çözümünü paylaşmıyorsunuz paylaşmıyacaktın o zaman niye forumdan yardım aldın? belirtki diğer arkadaşlarda aynı problemle karşılaşınca ne yapacağına karar versin problemini çözsün forum niye var

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,605
57,855
113
izmir çamdibi
kadir kardeşim muhtemelen senin bu yadıklarınızı uygulamıştır
KIRMIZI Tuşa bas status OFF yazar ardından tekrar KIRMIZI Tuşa bas statüs ON yazar

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kadir kardeşim muhtemelen senin bu yadıklarınızı uygulamıştır
KIRMIZI Tuşa bas status OFF yazar ardından tekrar KIRMIZI Tuşa bas statüs ON yazar

abim ne uyguladıysa yazmasında fayda var millet faydalansın değilmi ondan sonra niye cevap verilmiyor diye kızanlar oluyor cevap verincede böyle yapıyorlar