Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

cihaz açılmıyor

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
arkadaşlar minix amigo ya yeni yazılımı attım yani 18-08-2016 tarihli olanı yazılımı aldı cihaz açışıyor direk disec ayarları çıkıyor her türlü işlem yapıyorum ama ordan çıkıpta cihazı açamıyorum acil yardım kurtarma yazılımıda atıyorum hemen 100 de yüzü tamamlıyor yine açılırken aynı yere geliyor lütfen acil yardım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
nutica son yazılım cccam sorunu var zaten donup reset attırıyordu eski yazılımlardan birini dene 19/12/2014 yazılımını at ben onu kullanıyorum hala
yazılımın adını rom.bin olarak değiştir adı rom uzantısı bin olacak usb ile anlatımı var yükle düzelir ilk defa böyle birşey duydum

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
usta kurtarmayıda attım hemen tarıyor ama flaş atmaya geçmiyor bende ilk rastladım.
rom .bin atmayı anlamadım rom yazıyor onu bin mi yapacam kurtamayıda öyle ypasam olurmu

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
bin yaptım dosya hatası verdi cihaz açılmadığı içib usb ancak kurtarma hibi atılması lazım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
usta kurtarmayıda attım hemen tarıyor ama flaş atmaya geçmiyor bende ilk rastladım.
rom .bin atmayı anlamadım rom yazıyor onu bin mi yapacam kurtamayıda öyle ypasam olurmu

klasör seçeneklerinden dosya uzantılarını gösteri işaretlersen dosyaların uzantıları gözükür sende kapalı adını rom yapman yeterli
kurtarma yazılımı rom ise adı gerek yok ama olmuyor dedin başka yazılım dene adını değiştirip mutlaka olacaktır

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
hiçbir şekilde olmazsa donanımda sıkıntı var demektir başka yolu yok servise vermen gerek

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
usta olmuyor romu atıyorum hızlı tarıyor flaş atmaya başlaması lazımken cihaz resetliyor yine ilk başta bahsettiğim ekran çıkıyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
usta olmuyor romu atıyorum hızlı tarıyor flaş atmaya başlaması lazımken cihaz resetliyor yine ilk başta bahsettiğim ekran çıkıyor

başka çözümü yok nutica loader de yok verilmedi ancak usb ile kurtarma yapılıyor anlatımdaki gibi
burada eski yazılımlar var bir kaçı eksik hepsini dene tek tek usb yide fat32 biçimlendir olmazsa servise ver yapıcak başka birşey kalmıyor

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
sağol denedim olmuyor can sağolsun ne yapalım keşke yeni yazılımı yüklemeseydim ondan dolayı oldu

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Kardesim mesajlarini okudum aynisi benimde basima geldi Börde sie soyleyecegim seyi deneyin son yazilimi tätig in ihr am in in eski uzerindeki yazilimi deneyin insallah olacktir kolay gelsin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kardesim mesajlarini okudum aynisi benimde basima geldi Börde sie soyleyecegim seyi deneyin son yazilimi tätig in ihr am in in eski uzerindeki yazilimi deneyin insallah olacktir kolay gelsin

muri7 kırmızı olan yer eksik çıkmış anlaşılmıyor

Son düzenleme: