Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cihaz açılmıyor

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
378
71
28
MEB ustalar benim next mini hd black 2 uydu alıcısı var.cihazı fişe takıyorum kumanda gözünde kırmızı ışık yanıyor.anten kablosunu takıyorum ışık yeşil oluyor.ama ekran çıkmıyor hdm kablosunu değiştirdim yine olmadı.aynı hdmı kablosunu başka bir cihaza takıyorum onda çalışıyor .acaba neden ekran çıkmıyor next mini hd black 2 cihazım

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
MEB ustalar benim next mini hd black 2 uydu alıcısı var.cihazı fişe takıyorum kumanda gözünde kırmızı ışık yanıyor.anten kablosunu takıyorum ışık yeşil oluyor.ama ekran çıkmıyor hdm kablosunu değiştirdim yine olmadı.aynı hdmı kablosunu başka bir cihaza takıyorum onda çalışıyor .acaba neden ekran çıkmıyor next mini hd black 2 cihazım

Bir de AV kablosuyla bağlantı yapmayı dene. Yine görüntü alamıyorsan muhtemelen cihaz çökmüştür. Garantisi dolmadıysa next servis ücretsiz olarak onarır. AV portundan görüntü alıp HDMI portundan görüntü alamıyorsan iki ihtimal var. Televizyonun desteklemediği bir çözünürlük seçilmiş olabilir veya black 2 'nin HDMI portu arızalanmıştır.