Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cihaz yeniden başlıyor!!!

kucless

0
Üye
31 Eki 2012
5
0
1
Arkadaşlar Next Minix pembe cihazımı 6 aydır sorunsuz kullanıyordum ve güncellemelerini de eksiksiz yaptım. Ama bu gün cihazı açmaya çalıştığımda açılıştaki resimden sonra kanal açılmadan cihaz kapanıyor sonra yeniden açılıyor ve bu döngü devam ediyor. Isındığından dolayı olmuştur diye yarım saat kapattım. Cihaz iyice soğuduktan sonra açtığımda yine aynı devamlı kapanıp açılıyor. Bu konu ile ilgili fikri olan benimle paylaşabilirse sevinirim. Cihazı hemen servise vermek istemiyorum.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Arkadaşlar Next Minix pembe cihazımı 6 aydır sorunsuz kullanıyordum ve güncellemelerini de eksiksiz yaptım. Ama bu gün cihazı açmaya çalıştığımda açılıştaki resimden sonra kanal açılmadan cihaz kapanıyor sonra yeniden açılıyor ve bu döngü devam ediyor. Isındığından dolayı olmuştur diye yarım saat kapattım. Cihaz iyice soğuduktan sonra açtığımda yine aynı devamlı kapanıp açılıyor. Bu konu ile ilgili fikri olan benimle paylaşabilirse sevinirim. Cihazı hemen servise vermek istemiyorum.

aynı cihaz aynı sorunu bende yaşadım. bilemem ne alakası var ama hdmı kablosunu tv.nin başka bir hdmı girişine taktım. .epeydir sorunsuz çalışıyor.

kucless

0
Üye
31 Eki 2012
5
0
1
aynı cihaz aynı sorunu bende yaşadım. bilemem ne alakası var ama hdmı kablosunu tv.nin başka bir hdmı girişine taktım. .epeydir sorunsuz çalışıyor.

Senin dediğini ben 2 farkı TV de farklı HDMI girişlerinde denedim ama yok olmadı.
Böyle bir durumla karşılaşan da yok başka herhalde...

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8

bence hemen servise ver bende yaklaşık 2 senedir kullanıyorum tık demedi her yönüyle mükemmel diyebilirim zaten ben sadece tv seyretmek için kullanıyorum cihazı adı üstünde full hd uydu alıcısı media player değil ki :)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

İmkanınız var ise buradaki kabloyu yaparak yada bir elektronikçiye yaptırarak yada BURADAN satın alarak

linkteki editörü kullanarak
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=7

Son yazılımı editörden ''Include bootloader'' seçeneğini işaretleyerek tekrar yükleyiniz...