Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

d smart yazılım yükleme sorunu

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,694
113
izmir çamdibi

arkadaşlar bir yakınımın d smartı var hiç bir kanal yok fişi çekip takıyorum 3 kırmızı ışıktan sonra geri geri yapıp 2485 yazıyorum
şöyle bir şey çıkıyor yazılım yükleniyor +alıcı sinyal bekliyor çok uzun süre bu şekilde duruyor fakat yazılımı yüklemiyor sonra ekranın ortasına
0000-0000
alta geri işareti 0000-0000 sıfır olan yerlere şifremi istiyor
not: çanakta sinyal sorunu yok

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,694
113
izmir çamdibi
haydar üstadım uzun bir süredir çalışmıyor kesin bilmiyorum zanedersem türksat uydusundaki frkans değişikliğinden bu yana çalışmıyor bildiğim kadar d smart cihazları frkans değişikliğinde oto günceleme yaptı bunda hiç kanal yok müşteri hizmetlerini aradım ilkinde tuşlarla yönlendirdiler sinyal sorunu için 1 tuşuna basın dedi bastım sinyal güncelendi dedi fakat tp leri tek tek kontrol ediyorum sinyal yok oto aramada 27 kanal buluyor sıradan kanallar fakat çıkış yapınca bulunan kanallar aktif olmuyor
müşteri hizmetlerindeki bey servis gönderelim
45 tl karşılığnda aktif etsinler diyor
fakat ben bu parayı vermek istemiyorum yapabileceğim bir şeyse kendim yapmak istiyorum

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Fabrika ayarlarına dönün,uydu aramadan uydu taratın.yada user bölümünden şebeke frekansı yazıp öyle taratın.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,694
113
izmir çamdibi
ilgine teşekkürler dün bunları denedim fabrika ayarlarına döndüm user bölümünden tarama yaptım şebekle frkansında kanal bulunamdı yazdı bir daha denerim