Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Digitürk'ün yeni sahibi, dev yapım şirketini de satın aldı!

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
E8p4bA.png

Miramax, Digiturk’ü de satın alan Katarlı beIN Media bünyesine geçti.

Miramax beIN Media’ya satıldı. Pulp Fiction ve Shakespeare in Love gibi filmlerin yapımcısı Miramax, Digiturk’ü de satın alan Katarlı beIN Media bünyesine geçti.

Katarlı beIN’in satın alma için 1 milyar dolar ödediği konuşuluyor.

Al Jazeera’nın da sahibi olan beIN medya 24 ülkede faaliyet gösteriyor.

Satışla ilgili açıklama yapan Miramax’ın CEO’Su Steve Schoch, “Film arşivimizi ve televizyon yayınlarımızı genişleteceğiz” açıklamasında bulundu.Disney 2010 yılında Miramax’ı 660 milyon dolara Colony isimli bir fona satmıştı.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Ligimizi yurt dışına pazarlamadıktan sonra, kim sahip olursa olsun boş bir platformdur benim için.
Dünya derbisi arasında gösterilen takımlarımızı sadece ve sadece 81 ilde canlı gösterilmesi kadar safsata başka birşey görmedim ben. Umarım gerçekçi yayın politikasına geçerler.

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
turkiye lig ni veren bir ukrayna bir turkmen eli birde sadece italyaya yayin yapan eurospor3 var simdilik onumuzdeki sezon beinspor larda verilecek

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Ligimizi yurt dışına pazarlamadıktan sonra, kim sahip olursa olsun boş bir platformdur benim için.
Dünya derbisi arasında gösterilen takımlarımızı sadece ve sadece 81 ilde canlı gösterilmesi kadar safsata başka birşey görmedim ben. Umarım gerçekçi yayın politikasına geçerler.

turkiye lig ni veren bir ukrayna bir turkmen eli birde sadece italyaya yayin yapan eurospor3 var simdilik onumuzdeki sezon beinspor larda verilecek

Canlı olarak diyorum hocam. Özetlerini kim ne yapsın

Arkadaşlar konumuz süper ligi yayınlayan kanallar değil konumuz film lütfen bundan bahsedelim.