Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DMAX NEXT 2000 HD

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
Dmax şifresiz belgesel kanalını next 2000 de bulamayan arkadaşlar ntv spor ismi ile çıkıyor bir çok cihazda yabancı içerikli belgeseller var genelde.

GX2ysx.jpg

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@ kurtulus_07 arkadaşım bilgilendirme için teşekkürlerde cihazımızın uydu arama ayarlarında alt pencerede aranan kanal tümü hd-sd şifreli şifresiz en sondada isim degiştir açık kapalı var buradan eveti seçersek ilk arattırmamızda kanal ismi güncel data ile degişir örnek sony channel ise eski adı şimdi shoping tv olur.dmax -tlc -life hd oldular 1 şubatta.

2000 HD MiNİX MACHİNADAN MAXİMUM VERİM ALMAK İÇİN TAVSİYELER:

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanımı İçin Pratik Bilgiler.

NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA TANITIM V.1

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
@ kurtulus_07 arkadaşım bilgilendirme için teşekkürlerde cihazımızın uydu arama ayarlarında alt pencerede aranan kanal tümü hd-sd şifreli şifresiz en sondada isim degiştir açık kapalı var buradan eveti seçersek ilk arattırmamızda kanal ismi güncel data ile degişir örnek sony channel ise eski adı şimdi shoping tv olur.dmax -tlc -life hd oldular 1 şubatta.

2000 HD MiNİX MACHİNADAN MAXİMUM VERİM ALMAK İÇİN TAVSİYELER:

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanımı İçin Pratik Bilgiler.

NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA TANITIM V.1[/QUOT

Teşekür ederim DOST_6080 Arkadaşım Evet HD yayına geçmişler bi kaç gün önce farkettim bende Evet dedigin olayı biliyorum Tarama filtresi ad koruma var evet hayır seçenegi var ama bi çok arkadaş onu farkemiyo üstüne gelipte ok tuşuna basınca çıkıyo .genelde herkes direk tarrattıgı için .Gözden kaçıyo bu cihazı önerim üzerine tavsiye ettigim arkadaşlar .Bir türlü dmax bulamadık diye bana soranlar oldu .Next 2000 hd de çıkmıyo filan dediler .bende NTV SPOR kanalı bak dedigimde buldular.gözden kaçabiliyo bende acaba bulamayan arkadaşlar varsa .kısa yoldan yardımcı olmak amaçlı yazdım .Belki birisine faydası olur.cihazın menüsünü detaylı bilmeyen arkadaşalr için .yinede teşekürler bilgilerini bizden esirgemiyosun her konuda yardımcı oldugun için.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Teşekkürler efendim Bilgilerimi degil ögrendiklerimi aktarıyorum gerekli gördüğüm anlarda dilim döndüğünce bilgim yettikçe (Ufak tefek yazım hatalarım olduğu içinde gerektiğinde link vererek birinci elden paylaşmayıda ihmal etmiyorum)

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Merhabalar birsey sorcam yardimci olun lütfen dün uydunun kablosjnu degstrdik bide disehc degistrdik kanallar gösteriyor ama yeniden otomatik tarama yaptgmda hicbir kanali bulmuyor cihaxim next amigo neden olabilir t