Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost abim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Sitede DOST abimin paylaşımlarını göremiyorum . Acaba bir sorunmu var. Abim sevenlerini sitede bu kadar bekletmezdi muhakkak bir sorun var. Onsuz sitenin tadı tuzuda yok zaten O sitede bir iyilik meleğidir. Hemen hemen başı sıkışan her arkadaşımıza yardımcı olmuştur. Güzelde paylaşımları vardır. İnşallah bir sorun yoktur kısa zamanda onu tekrar aramızda görürüz. Çünkü o bu sitenin yaşlı babası ve ben dahil herkes ona gereken sevgi ve saygıyı göstermeli. Birbirimize kırıcı değil yapıcı olmalıyız .İnşallah sitede birileri onu kırıp ,üzmemiştir. Yoksa neden bu kadar ayrılık.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
hasan55 kardeşim.yazdıkların'ın altına bir imza da ben atıyorum.dost kardeşimin iyi olduğunu umuyor ve diliyorum.buradaki üstatların kiymetini bilen ve onlara teşekkürü borç bilenlerden biriyim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@hasan55 Abim ve @dt6767 Kardeşim

Saglığım sıhhatim iyi şükürler olsun ,sagolun iyi olmak istiyorum.

Paylaşımlarım konusunda ise elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum .Farkında olmanızada sevindim Çoğu kişi farkındada olmayabiliyor bir teşekkürü bir beğeniyide çok görenimiz var indirme linki ortalama 40 60 arası amma ....... Dahası ,dahası gereksiz .

Böylesi iyi

Sevgi Saygılarımla

-----------------------

Haydar Ustam Konuyu kapaltabilirmisiniz mümkünse.

-----------------------------------------------------------

Matematik yalan söylemezmiş )))
vPjBzR.jpg

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Abim anladığım kadarıyla sen paylaşımların konusunda birilerine kırılmıssın inşallah seni üzen o kişi bir an önce hatasını anlar ve senden özür diler. Seni en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle. Sen olmazsan olmaz be abim. Gel kırma bu sevenlerini seni üzen her kim ise elbet anlamıştır hatasını. En kısa zamanda seni aramızda görmek dileğiyle sağlıcakla kal.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim hata özür dilenecek bişi yok Sonucda forumumuz hepimizin .

günlük ıptvsiyle yabancı iptv lede ,+18 ilede ücretsiz cccamıylada Ücretli Iptv ve Cccam Testleriyle Bölümler direkt açık Forumumuzda paylaşıma Sorun Yok ...

Sonucda Üyeler olarak Bizlerede aÇık .

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Abim hata özür dilenecek bişi yok Sonucda forumumuz hepimizin .

günlük ıptvsiyle yabancı iptv lede ,+18 ilede ücretsiz cccamıylada Ücretli Iptv ve Cccam Testleriyle Bölümler direkt açık Forumumuzda paylaşıma Sorun Yok ...

Sonucda Üyeler olarak Bizlerede aÇık .

zaten formun büyük sorunardan biri de bu üye olmayan da konulara ulaşabiliyor
örnek Cccam bölümu
Şu anda 44 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (6 kayıtlı ve 38 misafir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...