Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost Muhabbeti ( Çaylar Beleş ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
10598302_1533036596911369_533812179_n.jpg

GÖNÜL NE ÇAY İSTER NE KAHVE; GÖNÜL MUHABBET İSTER KAHVE BAHANE.
377JWK51CRF2009522190.jpg

mujux.jpg

AFİYET OLSUN ARKADAŞLAR

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,584
57,738
113
izmir çamdibi
dostun çayı kahvesi içilir dostluk kokuyor bu gününün çayının demi bir başka güzel haydar ustamda çaydan anlıyor afiyet olsun:eek::)

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,584
57,738
113
izmir çamdibi
forumda sigara içenler içmeyenler olarak anket açsak içmeyen içenden fazladır diye tahmin ediyorum fakat bu naleti ben bırakamıyorum ilk önce beyinde bitiriceksin bir defasında idda üzerine bir hafta bıraktım yok arkadaş aklımdan hiç çıkmıyor sonrası devam içimde sanki iki tane ses var biri iç biri içme diyor eskiden çok cahil idik evde otobüste kahvede her yerde içiyor başkalarınıda zehirliyorduk şimdi en azından bir şeyler değişti evde dahi sigarayı balkonda içiyorum

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Eskiden bu kadar bilinçlendirme yoktu, yada 3.dünya ülkesi olduğumuz için sigara tüketimini arttırmak için daha çok özendirme vardı.Bizim yaşadığımız bir geçiş dönemi bence insanoğlu zamanla kendine zarar veren her şeyi deneyecek ve zararını görecek ondan sonra önlem almaya çalışacaktır.
Yalnız şu da bir gerçek artık etrafta o kadar çok zararlı ve bağımlılık yapan maddeler var ki, çocuklarımızın sadece sigara içmesine şükreder olmaya başlayacağız gibi görünüyor, Allah hepimize akıl, fikir ve sağlam irade versin.

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Günaydın arkadaşlar semaverin işi bitti ise alabilirmiyim. öğleye misafirim gelecek söz verdim. sonra benim semaveri kime sorup ta aldınız yahuu...

b008ab04dc.JPG

buyurun simidimiz az ama sıcak birer lokma alın, çayda başka yok sırayla birer fırt alırız. :)

Son düzenleme:

ozgurece

0
Üye
5 Şub 2015
1
0
1
OOO arkadaşlar böyle resimleri görürsek 100 kilo olacağız yapmayın etmeyin..ister isemez insanın canı çekiyor..:p

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Günaydın arkadaşlar semaverin işi bitti ise alabilirmiyim. öğleye misafirim gelecek söz verdim. sonra benim semaveri kime sorup ta aldınız yahuu...

b008ab04dc.JPG

buyurun simidimiz az ama sıcak birer lokma alın, çayda başka yok sırayla birer fırt alırız. :)

çıtır be mübarek kokusu buraya kadar geldi ha bu gidişle simitçiden çıkamıyacağız :) :)

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Hep cay usta yemegin ustune asitli cola tarzi seyler iyi giderdi hazmi kolaylastirsin diye

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Sayin ustalar bende siteye soba cayi ve kestane resmi eklemek istiyorum fakat gelismis bolumunde eklenti ekle bolumu yok teldeki resmi nasil eklerim yardimci olursaniz sevinirim

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Sayin ustalar bende siteye soba cayi ve kestane resmi eklemek istiyorum fakat gelismis bolumunde eklenti ekle bolumu yok teldeki resmi nasil eklerim yardimci olursaniz sevinirim

Teldeki resminizi önce bilgisayarınıza yüklüyorsunuz sonra resim upload sitelerinden birine upload ediyorsunuz, sonra orada çıkan resim linkini buraya yukarıdaki resim ekle seçeneğini kullanarak ekliyorsunuz. kolay gelsin.
burayı tıkla resmini buradan ekle

Son düzenleme:

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Dunyayin bir cok ulkesinde emir60 olarak uyeliklerim var kac tane oldugunu ben bile unuttum cogu sitede kullaniciya kolaylik olmasi icin eklenti ekleme bolumu var yuzlerce resim ekledim keske buradada kolaylik yapilsa

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Adsız.jpg
Dunyayin bir cok ulkesinde emir60 olarak uyeliklerim var kac tane oldugunu ben bile unuttum cogu sitede kullaniciya kolaylik olmasi icin eklenti ekleme bolumu var yuzlerce resim ekledim keske buradada kolaylik yapilsa

bir çok sitede olsakda Paylaşım yaptığımız yer Farklıdır.
resmi siteye yükle derken çentiği kaldır demezler deselerde google amca ile anlarız )))

Son düzenleme:

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Kaptan pek anlamadim ama hadi anladim diyeyim pm olarak aciktan anlatirsan memnun olurum kafam kazan gibi oldu calismaktan

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Kaptan sende tilki misalisin karda yuruyon iz birakmiyon neyse emekliligin tadini cikarmaya geldim buraya artik hic bir yerde paylasim yapmiyom site icinde olacak en ust rutbelere kadar ciktim yeter artik genclerin onunu acmak lazim dostlarla muhabbet zamani simdi ne etliye ne sutluye karismiyom artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...