Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

En iyi İnternet sağlayıcısı.

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Ttnet kullanıyorum taahhüt bitiyor. Önerilerinizi bekliyorum.
İss hakkında bir sürü şey yazılıyor fakat ben buradaki arkadaşlar dan iyi bir tavsiye geleceğinden eminim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili kardeşim benimde Aralık ayında sözleşme sürem bitiyor ben şahsen TÜRKNET düşünüyorum. AKN gerçi yılbaşında kalkıyor ama olsun SINIRSIZ internet ve ayrıca 1000 dk ev telefonu konuşma 65 tl bundan iyi fiyat maalesef yok.Yaşanan bazı aksilikler dışında kullanan çoğu insan halinden memnun.Aslında 100/100 memnuniyet diye bir şey olamazda bazı işler şans işi maalesef...

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Sevgili kardeşim benimde Aralık ayında sözleşme sürem bitiyor ben şahsen TÜRKNET düşünüyorum. AKN gerçi yılbaşında kalkıyor ama olsun SINIRSIZ internet ve ayrıca 1000 dk ev telefonu konuşma 65 tl bundan iyi fiyat maalesef yok.Yaşanan bazı aksilikler dışında kullanan çoğu insan halinden memnun.Aslında 100/100 memnuniyet diye bir şey olamazda bazı işler şans işi maalesef...
Maalesef usta Türknet bölgelere göre değişim gösteriyor.Benim lokasyonda memnun olan yok.Evet tarife ve fiyat iyi ama hizmet hizmet sıfır.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Maalesef usta Türknet bölgelere göre değişim gösteriyor.Benim lokasyonda memnun olan yok.Evet tarife ve fiyat iyi ama hizmet hizmet sıfır.

Doğrudur kardeşim maalesef bu işler şans işi ama en azından taahhüt olayı yok öbür türlü 2 yıl sizi esir alıyorlar.Hiç bir yere kıpırdayamıyorsunuz ben şahsen şansımı deneyeceğim oldu oldu olmadı gerisi Allah kerim.Aslında memnuniyetsizlik TTNET in kendisinden kaynaklanıyor.Alt yapı onlara ait olduğundan hizmeti onlar veriyor ve mümkün olduğunca bu şekilde memnuniyetsizlik yaratmaya çalışıyorlar...

bilgekaan

0
Üye
15 Tem 2013
129
460
63
usta ben 5 yıldır vodafon kullanmaktayım çokkkk memnunum ayda 49 tl ödemekteyim 16 hız 60 gb limit sonrası 8 mb hız daha hic sorun yaşamadım smart tv dev de macımı filmimi seyrettim bazı arkadaşlar türk telekomda ac esnaları yada filmlerde hızın düştüğünü hatta 3 mb kadar indiğini acıkladılar bende hala böyle sorun olmadı

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Doğrudur kardeşim maalesef bu işler şans işi ama en azından taahhüt olayı yok öbür türlü 2 yıl sizi esir alıyorlar.Hiç bir yere kıpırdayamıyorsunuz ben şahsen şansımı deneyeceğim oldu oldu olmadı gerisi Allah kerim.Aslında memnuniyetsizlik TTNET in kendisinden kaynaklanıyor.Alt yapı onlara ait olduğundan hizmeti onlar veriyor ve mümkün olduğunca bu şekilde memnuniyetsizlik yaratmaya çalışıyorlar...
Türksat ın internetine bakıyorum lokasyon da altyapısı varsa düşünebiliriz. Ne dersin

gece.serkan

0
Üye
15 Tem 2013
24
4
3
netspeed 50 mbbs ful aknsiz kullanıyordum geçen hafta millenicoma geçiş yaptım 100 mbbs kadar 80 tl
ama çok dalgalı ve ping fazla netspeed daha iyiydi
netspeed tavsiye edebilirim.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Benimde Ttnetle olan taahhüdüm Ocak ayının 15'inde bitiyor.Ben de şimdiden araştırıyorum,bakalım hangisi olacak?Türknet veya Netspeed düşünüyorum,tabii şartlar uygun olursa.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Ben superonline kul.24 mgb hiz akk 200gb fiyati 69.90 fiber tavsiye ederim hiz dusmuyor gece saat 02.00 den sonra bedava sabah 08.00 kadar

buraksenbas

0
Üye
25 Nis 2018
26
1
3
ben yaklaşık 1,5 senedir turknet abonesiyim 35mbit sınırsız ve taahhitsüz paket. Toplamda 1-2 kere yaşadığım hız azalması -kopma değil- sorunu dışında hiçbir sorun yaşamadım. speedtest verisi ping 7ms hız 33mbit geliyor hep ortalama iptv kullanıyorum yeri geliyor aynı anda iki cihaz iptv açıkken telefondan sosyal medya kullandığımda oluyor hiç sorun yaşamadım. modemim asus n17u etkisi olabilir.

Kısacası ben tüm çevreme tavsiye edip geçiş yapmalarını sağladım ve 3 kişiyi turknete kazandırdım bana dua ediyorlar. geçmek isteyen için bence hiç düşünmeden turknete geçsinler taahhüt olmaması en güzeli beğenmezseniz iptal edersiniz.

Birde turknetin bazı bölgelerde iyi hizmet verememesi turknetin suçu değil o bölgeye altyapı yatırımı yapmayan turk telekomun suçudur çünkü turknette dahil tüm firmalar tt altyapısını kullanıyor -fiber hatlar hariç-

Turknete geçmeyi düşünen kişiler aşağıdaki referans linkine tıklayıp davet kodunu kullan diyerek üyelik işlemlerine başlarsa 1 ay ücretsiz kullanım kazanır.

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Son düzenleme:

HASANX

0
Üye
19 Nis 2013
8
0
1
Aman ha sakin turknet allma ben bir kac ay once aldim ariza laydina kes8nlikle bakmiyorlar musyeri hizmetleri yok bamt kaydi var camli musteri temsilcisi asla yok ancaok sistemde kayitli telefondan aratsan cevap vermiyorrlar.baskA nodan ararsan yeni mustsri anip bakyorlar ooda kesonlikle arizaya blmiyorllar lafi uzatirsan yizune kaptiyorlar aman hqa sakin 6ben 20 gun uzerine zor kaptm uzak dur

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Ttnet kullanıyorum taahhüt bitiyor. Önerilerinizi bekliyorum.
İss hakkında bir sürü şey yazılıyor fakat ben buradaki arkadaşlar dan iyi bir tavsiye geleceğinden eminim

Aslında bütün internet sağlayıcıları bölgelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. O yüzden en iyi bu demek yanlış olabilir. Bulunduğun çevrede kullananların yorumları o bölgeye ait en iyi sağlayıcı hakkında fikir sahibi olabilirsin.
Bende de TTNET var VDSL2 var 1 kere bile kopmadı pingi vs. her şeyi iyi. ama genelde şikayet edilen bir marka. arkadaşım ttnet fiber kullanıyor her gün kopuyor o yüzden bulunduğun bölge ve alt yapın önemli.

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Arkadaşlar değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim.
2 gündür yaptığım araştırmalar sonucunda vede bulunduğum bölgede en iyi hizmeti verdiği için Türktelekom da devam etmeye karar verdim.