Neler yeni

Filbox Yardım !!!!

Teknik45

Member
Üye
merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. arkadaşlar kullanmakta olduğum filbox modülde (viasat explore ve viasat history/nature kanallarında şifreli kanal uyarısı veriyor. acaba bu yayınlar sonlandırıldımı yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Kalenderadam

New member
Üye
Değerli dostum filbox modül
aboneliğimi Ağustos ayında yaptırmıştım. Viasat ve discovery kanalları icin keşke almasa idim artık ne izleyecek isek sinema kanalları ile isim olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam sinema ve belgesel konusunda bende zevkle izlemesini severim fakat hiç abone olmayı düşünmedim.

Teknik45

Member
Üye
Hocam sinema ve belgesel konusunda bende zevkle izlemesini severim fakat hiç abone olmayı düşünmedim.
Sayın kalenderadam arkadaşım bende Dsmart ta var fakat filbox un fiyatı daha avantajlı olduğu icin vede izlediğim kanalların bir kısmını barındırdığı için abonelik yapmıştım hepsi teker teker gittiler.

Merovingian

Özel Üye
Özel Üye
Döviz kurunun artmasına bağlı olarak maliyet artışı nedeniyle yabancı kanallar platformdan çıkarıldı. Şirketin sahibinin yurt dışında olması da ayrı bir sıkıntı. Belki şirket satılırsa yeni sahipleri giden kanalları geri getirtebilir. Şimdilik sadece Sinema TV'ler olacak.

Teknik45

Member
Üye
Döviz kurunun artmasına bağlı olarak maliyet artışı nedeniyle yabancı kanallar platformdan çıkarıldı. Şirketin sahibinin yurt dışında olması da ayrı bir sıkıntı. Belki şirket satılırsa yeni sahipleri giden kanalları geri getirtebilir. Şimdilik sadece Sinema TV'ler olacak.
İnşaallah sayın merovingian dediğiniz gibi olur.