Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Film İzleyemiyorum YARDIM EDIN

elnino11

0
Üye
10 Şub 2015
29
2
3
Next Minix HD Amigo kullanıyorum. Cihazın Multimedya>Film İzle menüsünden internetten izlenmesi gereken filmler açılmıyor, cihazım internete bağlı ve internet hızım da gayet iyi. Menüde çıkan filmleri ne zaman izlemek istesem bir türlü açılmıyor. Çok uzun süre beklediğim halde film başlamıyor. Bence bu filmleri sağladığı site veya database değiştirilmesi lazım, BU SORUN NASIL ÇÖZÜLÜR ARKADAŞLAR?
NOT: Cihazım internete bağlı ve son sürüm yazılım yüklü.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Next Minix HD Amigo kullanıyorum. Cihazın Multimedya>Film İzle menüsünden internetten izlenmesi gereken filmler açılmıyor, cihazım internete bağlı ve internet hızım da gayet iyi. Menüde çıkan filmleri ne zaman izlemek istesem bir türlü açılmıyor. Çok uzun süre beklediğim halde film başlamıyor. Bence bu filmleri sağladığı site veya database değiştirilmesi lazım, BU SORUN NASIL ÇÖZÜLÜR ARKADAŞLAR?
NOT: Cihazım internete bağlı ve son sürüm yazılım yüklü.

Kablolu yada kablosuz internetinizi hangisini kullanıyorsanız kontrol edin.Olmazssa boot modunda yazılım atıp fabrika ayarlarına dönün.Bende şuan Dec 19 2014 yazılımı yüklü,Sorunsuz çalışıyor.Kolay gelsin.

Son düzenleme:

korkmaztrk

0
Üye
16 Nis 2015
1
0
1
cihazı bugün aldım.aynı sorun bendede var.internet gerektiren diğer uygulamalar çalışıyor.yuotube,dailymotion vb. fakat film izle modunda hiç bir videoyu açmadı.ne yapabilirim

savo

0
Üye
3 Nis 2015
2
0
1
Arkadaşlar aynı problemi bugün bende yaşadım. Cihazın internete giriş yapmadığını tesbit ettim. Bir gün önce cccam verilerini internet üzerinden cihaza girmiştim. Şansımı bir deniyeyim dedim ve girdiğim 16 cccam verisinden 14 tanesini ON/OFF durumunu etkisiz hale getirdim. İnternete girdi ve YouTube'da açıldı. Sanırım sizde cccam verisi girdiniz ve bu adreslerden bazıları cihazın internete girmesini engelliyor.