Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Üyeleri Tanışma Bölümü

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Selam bursadan ibrahim bende aranızdayım.

herkese selamlar arkadaşlar

Herkese selamlar.Adım Erhan,yeni bir cihaz almaya karar verdim,Next Machina 3D çok ilgimi çekti,bilgili arkadaşlardan fikir edinmek,ona göre bir karar verebilmek amacıyla foruma üye oldum.
Şimdilik saygılar.

herkese selamlar ücretsiz server
nedir hangi uyduları acıyor nexs hangi modeli uyumlu acaba

Ben Arif paylaşım forumumuz hayırlı olsun.

selam. herkese iyi günler

herkese merhaba arkadaşlar

Aramıza yeni katılan arkadaşlar,Hoş geldiniz. :) Keyifli paylaşımlar.
(Sorularınızı cihazlarınızın bölümlerinde sorabilirsiniz,bu bölüm sadece tanışma bölümü ;))

dijimehmet

0
Üye
25 Ara 2012
42
0
6
ii akşamlar manisa demirci icikler kasabasından meşhur dijital mehmet de burda.cihazım next 20000hd. bu memleketin ayarı bitmez.

midyatlı

0
Üye
6 Ocak 2013
3
0
1
Herkese selamlar ben Midyattan Mehmet Next twindamond kullanıcısıyım aynı zamanda Next diseq motor çok memnunum Teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
ii akşamlar manisa demirci icikler kasabasından meşhur dijital mehmet de burda.cihazım next 20000hd. bu memleketin ayarı bitmez.

Selamlar Bilecikten.. Ben de Next kullanıcısıyım..

Herkese selamlar ben Midyattan Mehmet Next twindamond kullanıcısıyım aynı zamanda Next diseq motor çok memnunum Teşekkürler

selamlar kırklareli den aranıza katılıyorum iyi forumlar herkese

Ailemize hoş geldiniz dostlar,bol ve keyifli paylaşımlar.

carpathia

0
Üye
15 Kas 2012
3
0
1
mersin
merhaba üstadlar benim minix pembe cihazım var 7 ay önce aldım internet e bağlı ancak iki gündür jsc sport kanallarını sky sport kanalları açılmıyor bilgisi olan varmı iki gün önceden sorunsuz açılıyordu. bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi?

ilgum81

0
Üye
14 May 2013
6
0
1
Merhaba arkadaşlar bende ilhan. bana telefon yardımı ile server ayarı yaptırabilecek varmı? next 18500 hd cihazım var. Hotbird uydusundaki jsc sportları izlemek istiyorum.

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
merhaba arkadaşlar ,biraz geç oldu ama herkese iyi paylaşımlar.bilgilerinden yararlandığımız tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA